Skocz do zawartości

Karta dnia 4 denary


aloa

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnęłam kartę dnia- 4 denary

 

Po tej karcie sądzę ze przesłaniem są tu sprawy materialne, wszystko będzie się kręcić wokół spraw materialnych. Może jakas wygrana przytrafi się w lotto, które obstawiłam( dzisiaj losowanie)

Odnośnik do komentarza

może wskazywać na pewne zamknięcie, ograniczenia. Niechęć do zmian. Trzymanie blisko ważnych dla siebie rzeczy. Może też wskazywać na 4 ważne rzeczy, sprawy w ciągu dnia.

Ważna praca, pieniądze, rzeczy materialne, "przyziemne".

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Ja myślę, że jako karta dnia to wskazuje byś zwróciła uwage na to by nie szastać kasą, znaczy jeśli cię najdzie by zaszaleć finansowo to przemyśl wydatek ;) i wogóle dziś lepiej postawić na praktyczność a nie oddawać się nieprecyzyjnym planom czy marzeniom. Czyli dzień na zajęcie się tym co trzeba, obowiązkami a nie tym co się marzy.

Poza tym 4 monet każe zwrócić uwagę na porządek i organizację, znaczy wszystko ma dziś być robione odpowiedzialnie, porządnie, bez braków xd

Może też mówić o zablokowaniu czegoś, "trzymaniu za wszelką cenę" albo przeciążeniu, ale to karta w negatywie to nie wiem, czy to uwzględniasz.

Co do wygranej to jestem na nie, bo to karta co mówi, że uzyskać coś dzięki włożonemu własnemu wysiłkowi i nie jest kartą szczęścia w grze.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

4 denary to pilnowanie tego co już masz. Dotyczy też oszczędzania, czy wydatków które trzeba robić z głową, czyli nie poszalejesz.

Jeśli już masz wydawać, to tak żeby Ci na wszytko starczyło. To raczej nie przypływ gotówki a sprawdzanie tych pieniędzy które już posiadasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...