Skocz do zawartości

Nowy rok numerologiczny


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę w 5 wg obliczen Galdys Lobos . Połtora roku w związku z horoskopowym Baranem i numeroligiczny 33. Ja ryba 3. Są rozmowy o przyszłości/śłubie wspolnym mieszkaniu/dzieciach. Marzy mi sie zalożenie włąsnej firmy projektowej od wnętrz, a ostatnio przyciągam zlecenia.

 

Co mnie czeka w tym roku numerologicznym? Król buław, Głupiec, Gwiazda - No ewidetnie facet, energetyczny, który działa. Głupiec może mówic o czyms nowym, a gwiazda o marzeniach . Król buław może reprezentować mojego obecnego mężczyzne(Baran, wiec się zgadza) jako osobę która podejmie działanie (głupiec+gwiazda = oświadczyny? nowy etap życia? ) albo, buławowy reprezntuje nowego faceta spod znaku baran, lew, strzelec ale wtedy gwiazda mi nie pasuje bo nie marze o nikim nowym. Pytanie odnosi się, co mnie spotka, wiec nie ma tu mojego działania a jedyne co mi się przytrafi. Patrząc na gwiazdę mam tylko nadzieje, że nie żadna nieplanowana ciąza :)

 

Na spodzie talii: As denarów , 4 puchary - kasa i jakas irytacja

 

 

Link do wyliczenia roku numerologicznego: Moonset Story - Astrologia Pełni: Horoskop numerologiczny 2017/2018 - cykle życia wg Gladys Lobos

Odnośnik do komentarza

Wygląda jak dzidziuś, z takiej wróżby to trzeba się cieszyć, a nie bać. Spełnią się Twoje marzenia, król buław będzie odpowiedzialnym i zaangażowanym tatą.

:--)

 

PS 5 rok jest trudnym rokiem, przynosi konieczne zmiany, wymusza interakcje z ludźmi, doświadcza tego, czego zwykle unikamy, wprowadza dużo niepokoju. Tak więc, trzymaj się, bo był to dla mnie nerwowy rok.

Edytowane przez Grahanka
PS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...