Skocz do zawartości

jakaś mała pomoc? :>


Drac

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to pierwszy mój post na tym forum więc chciałbym wszystkich gorąco przywitać :*

 

Ogólnie to cała ta tematyka była mi raczej całkowicie obca, lecz chciałbym się szkolić w tym fachu. Wiem, wiem temat jest dość oprzerny i wymaga dużo pracy i jestem gotów na to. Chciałbym się was zapytać od czego ktoś prawie całkowicie zielony(z 2 dni spedziłem na czytaniu forum xd) ogólnie chciałbym jakoś pomagać innym, pomagać im wychodzić z chorób i sprawiać by czuli się lepiej, ale jestem też otwarty na inne mozliwości wykorzystywania swojego potencjału, którego raczej nie mam za wiele bo nic specjalnego się nie wydarzyło w moim życiu, no może poza faktem, że w podstawówce czasami jak mi jakas nuta wpadła w ucho i mi sie przypomniała w szkole to raz na jakiś czas ktoś sobie tą piosenke na przerwie nucił albo śpiewał ( ja raczej nie słucham muzyki która jest modna)

 

więc od czego powiniem zacząć, ile potrwa zanim bede w stanie zauwazyc pierwsze(choćby najmniejsze) efekty mojej pracy? pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, to ile trwać będzie Twoje życie (bo tak nazywam Rozwój Duchowy) zależy od Ciebie.

 

Od czego zacząć? Od poznania siebie.

 

Nic ciekawego? Mały potencjał?

 

Powiem Ci, że masz wielki potencjał. A stało się wiele, zobaczyłeś gwiazdy, zobaczyłeś drzewa, poczułeś zapach kwiatów. :) To wszystko jest piękne, ciekawe i niezwykłe.

 

Zacznij od uciszenia umysłu, bo Bóg,Twoje drugie JA, mówi w ciszy i spokoju. Przestań myśleć, na początku chociaż na chwilkę, potem już na dłużej. Medytuj - to Ci pomoże, w wyciszeniu się. :)

 

Jak masz jeszcze pytania, to pisz śmiało. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, tak jak poleciłeś tak też robię xD

Kiedy będę gotów do nastepnego etapu? poczuje to jakoś?

 

Miałbym do Ciebie również prośbę otóż założyłeś temat w którym sprawdzałeś stan czakramów, lecz jest on już zamknięty, byłbyś tak miły i sprawdził moje?

jeśli poczebujesz jakiś danych to chętnie wyśle Ci na podany przez Ciebie email, gg cokolwiek xD również jeśli byłbyś tak łaskawy i znalazł czas to odeślij na [email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 120% =]

 

i właśnie nad medytacją teraz pracuje, pracuje bo okazało się, że to nie jest takie proste na jakie mi się wydawało. co chciałbym osiągnąć? Chiałbym pomagać innym wspierać leczyć, ogólnie uzywac mojej energi do pomagania, również chciałbym opanować hipnoze(chyba sie nazywa magnetyczna) i może podstawy w innych dziedzinach np telekineza rozmowa z innymi w myślach, oobe itp, panowanie nad pogodą choć brzmi w sumie przydatnie mnie narazie nie interesuje, pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie sie moim tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam z siebię uważam że jeżeli chcesz pomagać, czy leczyć to powinieneś zacząć zgłębiać również wiedze na ten temat a jest ona obszerna. Ja osobiście jestem po inicjacji na I Stopień Usui Reiki, i uważam że sama inicjacja zmieniła dużo w moim stanie zdrowia, ponieważ byłem dość chorowity a od czasu inicjacji mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Poszukaj czegoś na temat Reiki sama Reiki jest bardzo uniwersalna i obszerna.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Reiki jest ten problem , że poczeba inicjacji a wątpie, że ktoś mnie zainicjuje charytatywnie :( takie rzeczy są chyba raczej drogie.

Dziękuje za rade i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stopień inicjacji kosztuje 200 zł trochę chęci i pieniądze się znajdą u mnie z tym też nie jest za wesoło a jakoś dałem rade. Szukaj a znajdziesz swoje powołanie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł to na kieszeń ucznia już jest dużo + czeba zapłacic za bilet, w Nowym Sączu raczej nikt tego typu warsztatów nie prowadzi + jedzenie + kto wie co jeszcze xd myśle że w przyszłości napewno bede uzywać reiki ale narazie szukam czegoś co moge opanować sam albo z internetową pomocą innych (Reiki tak za 2 lata) xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...