Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


natii2911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest tu może jakaś osoba,która mogłaby pomóc pewnej dziewczynie.

Nawiązałam z nią kontakt poprzez pewną grupę do której należę na facebooku,

jest to grupa Paranormal,gdzie ludzie opisują swoje przygody z duchami itd,

jedna z dziewczyn prosiła o pomoc,gdzie nikt nie potrafił udzielić jej sensownej

odpowiedzi,a że ja interesuję się tym temat próbowałam w jakiś sposób jej pomóc,

po prywatnej rozmowie,doszłam do wniosku,że nie jestem wstanie,że tu potrzeba

pomocy kogoś bardziej doświadczonego,dodam że piszę ten post za jej zgodą,ewentualnie

jeśli jakaś osoba która bardziej zna się na rzeczy zdecydowałaby się udzielić jej pomocy,to

przekażę do niej dane,lub odwrotnie,dam jej dane do osoby która będzie chciała pomóc.

Dziewczyna ta ma tak myślę podczepiony pod siebie ewidentnie jakiś mroczny byt,wszystko zaczeło się

4 lata temu po śmierci jej mamy,zaczeła czuć przy sobie czyjąś obecność,a po pewnym czasie

zaczeły ją męczyć straszne koszmary,najpierw zdarzały się sporadycznie,a teraz miewa je codziennie,

jest to cały czas ten sam sen,gdzie śni jej się czarna zjawa bez twarzy,która wyciąga ją z łóżka i prowadzi

gdzieś w miejsce które ona dobrze zna,krwawią jej oczy,,ona czuje się wolna,ale przestraszona,później zjawa,

odprowadza ją na miejsce,daje buziaka w czoło,czerwoną różę i ona się budzi i fizycznie ma pokóte palce

ból po tych kolcach czuje nawet po obudzeniu.Cały czas czuje czyjąś obecność obok siebie,jest zmęczona i wyczerpana

fizycznie i psychicznie,boi się o swojego małego syna który na szczęście nic nie czuje i nie widzi.

Poradziłam jej by przeprowadziła modlitwę oczyszczającą łącznie z prośbą do Archanioła Michała o uwolnienie od tego bytu,

myślę że to może być za mało.Czy ktoś mógłby pomóc w tej sprawie?Trochę przeraziła mnie jej sytuacja,a wierzę że

takie podczepienia mogą mieć miejsce,tylko niestety ja nie mam takich zdolności by to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.dziękuję za zainteresowanie.Nie mogę wysłać wiadomości na PW,bo masz za mało postów

napisanych tu na forum,musi być ich co najmniej z tego co pamiętam 10,aby opcja

prywatnych wiadomości była możliwa na tym forum,ale mogę wysłać maila,

także moje pytanie kontakt tu przez forum,czy pisać na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...