Skocz do zawartości

Romans - prośba o pomoc w interpretacji


Tora83

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry smile

 

Jeśli to możliwe, proszę o pomoc w interpretacji rozkładu. Jestem dopiero na początku swojej drogi, a sprawa jest dla mnie dość istotna.

Dotyczy ona znajomości z pewnym mężczyzną.

 

Co myśli? Rydwan.

 

Jako, że mieszkamy w innych miastach, mężczyzna myśli o spotkaniu, przyjeździe. Może oznaczać to także, że... nie myśli nic z powodu braku czasu.

 

Co czuje? Pustelnik + Moc

 

Mężczyzna czuje się osamotniony, ponieważ przestałam okazywać mu zainteresowanie i adorować go (a była to adoracja mocno podszyta energią seksualną).

 

Czego oczekuje? Umiarkowanie

 

Generalnie u nas bywało albo bardzo intensywnie albo nic się nie działo smile Wnioskuję więc, że facet oczekuje spokoju, równowagi, harmonii, przystopowania spraw.

 

Rada dla mnie - Sąd Ostateczny

 

Nie mam pojęcia co to może dla mnie oznaczać.

 

Przyszłość naszej relacji w ciągu najbliższego miesiąca - Diabeł + Głupiec + Kochankowie + Świat + Słońce

 

I tutaj nie przychodzi mi do głowy nic innego, jak rozkwit romansu i uczuć. Diabeł + Głupiec oznaczają dla mnie ewidentnie pozamałżeński romans z młodszym facetem (co jest zgodne z prawdą). Pozostałe karty mówiąc o rozkwicie uczuć, satysfakcji, a nawet miłości (?). A może ów mężczyzna przysłoni mi cały świat?

 

Co o tym sądzicie?

Tora83 sądzimy, że powinnaś zapoznać się z zasadami obowiązującymi w tym dziale:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/90909-regulamin-dzialu-interpretacji-rozkladow.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...