Skocz do zawartości

5 Wielkich Arkanów w rozkładzie z 6 kart


dancing.rain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wokół mnie dzieje się ostatnio dosyć dużo i intensywnie. Od dawna nie stawiałam kart więc trochę wyszłam z wprawy. Bardzo prosiłabym pomoc w interpretacji.

Postawiłam rozkład z 6 kart:

Przeszłość: Paź Kielichów

Teraźniejszość: Diabeł

Przyszłość: Księżyc

To co wewnątrz: Rydwan

To co na zewnatrz: Świat

 

Z tego co wyczytałam to tak duża ilość kart Wielkich Arkan świadczy o tym że dzieją się jakieś ważne lub przełomowe wydarzenia w naszym życiu. Diabeł oraz Księżyc sugerują że coś mnie trzyma, jakieś ukryte myśli lub przkonania od któcyh nie mogę się uwolnić. Rydwan oraz Świat mówią o tym że przede mną ciężka droga ale idąc do przodu i ufając swojej intuicji osiągnę sukces, spełnienie. Jak się ma do tego Paź Kielichów nie wiem.

Z góry dzięki za pomoc w interpretacji!

Odnośnik do komentarza

Sprecyzuj jakiej dziedziny życia to dotyczy, konkretnie jak sformułowałaś pytanie. Bez dobrego pytania mamy bałagan z kart i może dziać się wszystko. Dokładana odpowiedź wymaga konkretnego pytania.

 

Paź kielichów to podarunek i miły gest, to młoda, dużo młodsza osoba. Jesteś po rozstaniu ? tak to wygląda z kart. Tyle na teraz.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedz. Moze nie dokladnie sprecyzowalam pytanie, bo chodzilo generalnie o sytuacje w zyciu. Podswiadomie zapewne pytam o moja sytuacje mieszkaniowa bo mam z tym teraz dylemat i nie wiem czy zamieszkanie z pewna osoba bedzie dla mnie dobre.

Jestem po powaznej klotni z ta osoba i mam mieszane uczucia. Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...