Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące Wahadełka oraz ochrony


HaKsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy, więc chcę się przywitać.

 

Mam pytanie, czy jest afirmacja dla wahadełka dla ochrony i prawdomówności ?

 

Obecnie korzystam z wahadełka IZIS IZYS mosiądz oryginalne Józefa Baja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

HaKsiu, czy jest specjalna afirmacja dla wahadełka to nie wiem, ale wiem, że wahadełko jej nie potrzebuje ;p - jemu wystarczy ustalona konwencja mentalna, którą Ty sam dla siebie ustalasz. Ale żeby wahadełko było "prawdomówne" to trzeba samemu być skupionym i zrównoważonym. Jeśli jesteś niepoukładany, nie umiesz się skupić na pracy z nim, myślami odbiegasz od tego co robisz, co badasz lub "nakazujesz" mu co ma pokazywać - to i wyniki Twojej pracy nie będą wiarygodne.

A jeśli jest mowa o "ochronie" - to tak jak w każdym zawodzie, tak i radiesteci mają swoje "przepisy BHP"

 

Izis jest bezpiecznym wahadłem, nie trzeba go zabezpieczać jak np. Karnaka, ale sam radiesteta powinien przestrzegać BHP pracy z wahadełkami.

 

A tak z ciekawości spytam - masz oryginalne to wahadełko, czyli robione przez samego śp. p. Baja czy tylko pochodzące z jego pracowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wahadełko kupiłem na straganie ezoterycznym , to chodzi mnie o ochronę przed bytami, tak koleżanka mówiła mnie na facebook'u, ale nie wiem czy to faktycznie tak działa, ja od kilku miesięcy trenuję wahadełkiem izis 8 bateriowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

HaKsiu, a co mają byty do pracy z wahadełkiem? To właśnie jest współczesna fejsowa "ezoteryka". Zaproponuj koleżance przynajmniej zapoznanie się z literaturą dotyczącą radiestezji, ale w rzetelnym wydaniu - książkowym, a nie populistyczno internetowym I lepiej dla Ciebie będzie jak Ty również za to się zabierzesz, a nie będziesz słuchał kogoś, kto ma tyle do powiedzenia o radiestezji co ja o balecie na lodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Transerfing to jest rozwoju duchowym, ja mam książkę abc wahadła i to zacznę czytać, choć jestem początkującym parę miesięcy a dokładnie 3, dopiero korzystam z wahadełka, co dopiero zaczynam uczyć się.

 

P.S

 

Zgodnie z mową o książkach to zamówiłem kilka książek : Fizyka zjawisk radiestezyjnych, Radiestezja ,(RADIESTEZJA "WAŻNE INFORMACJE" - LESZEK ŻĄDŁO), Radiestezja Sposób na życie, Radiestezja w praktyce.

Edytowane przez HaKsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...