Skocz do zawartości

Wyrocznia milosci - prosba o pomoc interprtacji


asia1820

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejma prosba o pomoc w interpretacji kart. Rozklad z 4 kart (wyrocznia miosci)

 

1. Aura, aktualny nastroj panujacy w zwiazku

Kochankowie

 

2. To co pytajacego porusza wewnetrznie, czyli co czuje dzialajaca wewnatrz jego wewnetrza sila.

Diabel

 

3. Stosunek drugiej osoby do pytajacego

Kolo fortuny

 

4. Rada wyroczni. Rada skierowana do pytajacego mowiaja jakie nalezy podjac dzialania. Rydwan

 

Moja ocena moze byc subiektywna, dlatego prosze bardziej doswiadczone osoby o pomoc w prawidlowej interpretacji:) Moim zdaniem wyglada to tak.

 

Romans na rozdrozu. Para zywi do siebie uczucia, czuje wzajemne przyciaganie ale nie potrafia dokonac wyboru tym bardziej, ze jedno z nich jest w zwiazku z kims innym. Sytuacja jest dla nich trudna. Zle byc razem (zdrada) ale bez siebie tez nie jest dobrze.

 

Druga karta moze symbolizowac mocne przyciaganie pierwszej osoby do drugiej. Wrecz demoniczne. Duza slabosc nad ktora trudno zapanowac.

 

Uczucia drugiej to troche taki metlik(?). Nie wie co ma myslec, nie wie co czuje. Jest zagubiona. Czuje przyciaganie do drugiej osoby ale walczy ze soba.

 

Karta czwarta pokazuje, ze pierwsza osoba powinna zaczac dzialac I walczyc o zwiazek. Jesli to zrobi w zyciu drugiej osoby nastapia zmiany, ktore beda dla nich szczesliwe.

 

Z pokora przyjmuję inne interpretacje :)

Dopiero zaczynam prace z kartami:)

Edytowane przez asia1820
Odnośnik do komentarza

Hej :)

Według mnie ten Rydwan mówi, żeby każdy pędził w swoją stronę, bo jedno za drugim nie nadąża, wszystko za szybko się dzieje, związek nie rozwija się tak, jak powinien, idzie (ba, wręcz pędzi, jak Rydwan!) nie w tę stronę (Diabeł, seksualność, wykorzystywanie drugiej strony może, zawracanie głowy, brak decyzji)...

Kochanków bym interpretowała w tej sytuacji jako wybór, wahania, niepewność (obu stron).

Koło fortuny tu - raz tak, raz siak, każdy ma mętlik w głowie, jakby nie było dążenia do trwałości, utrwalenia związku.

Osobiście nie widzę tu happy endu w tych kartach, ani podjęcia decyzji, bycia razem, Pan coś niepewny taki, niezdecydowany - chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko...

 

Ale zaczekaj jeszcze na opinię innych :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Uprzejma prosba o pomoc w interpretacji kart. Rozklad z 4 kart (wyrocznia miosci)

 

1. Aura, aktualny nastroj panujacy w zwiazku

Kochankowie

 

2. To co pytajacego porusza wewnetrznie, czyli co czuje dzialajaca wewnatrz jego wewnetrza sila.

Diabel

 

3. Stosunek drugiej osoby do pytajacego

Kolo fortuny

 

4. Rada wyroczni. Rada skierowana do pytajacego mowiaja jakie nalezy podjac dzialania. Rydwan

 

Moja ocena moze byc subiektywna, dlatego prosze bardziej doswiadczone osoby o pomoc w prawidlowej interpretacji:) Moim zdaniem wyglada to tak.

 

Romans na rozdrozu. Para zywi do siebie uczucia, czuje wzajemne przyciaganie ale nie potrafia dokonac wyboru tym bardziej, ze jedno z nich jest w zwiazku z kims innym. Sytuacja jest dla nich trudna. Zle byc razem (zdrada) ale bez siebie tez nie jest dobrze.

 

Druga karta moze symbolizowac mocne przyciaganie pierwszej osoby do drugiej. Wrecz demoniczne. Duza slabosc nad ktora trudno zapanowac.

 

Uczucia drugiej to troche taki metlik(?). Nie wie co ma myslec, nie wie co czuje. Jest zagubiona. Czuje przyciaganie do drugiej osoby ale walczy ze soba.

 

Karta czwarta pokazuje, ze pierwsza osoba powinna zaczac dzialac I walczyc o zwiazek. Jesli to zrobi w zyciu drugiej osoby nastapia zmiany, ktore beda dla nich szczesliwe.

 

Z pokora przyjmuję inne interpretacje :)

Dopiero zaczynam prace z kartami:)

 

Nie spodoba Ci się moja interpretacja, ale ja czytam tylko karty

 

1. Aura, aktualny nastroj panujacy w zwiazku

Kochankowie - dumanie, czy to ma sens? Czy nie lepiej z kimś innym? Czy damy radę? Czy się ułoży? Karta ta na początku symbolizowała wybór/dylemant i tak ją tu właśnie czytam.

 

2. To co pytajacego porusza wewnetrznie, czyli co czuje dzialajaca wewnatrz jego wewnetrza sila.

Diabel - zdrada, nieszczerość

 

3. Stosunek drugiej osoby do pytajacego

Kolo fortuny - raz lepiej raz gorzej. Druga osoba też się waha, ma dylemat, czy związek ma sens czy wam się uda.. czy w przyszłości sytuacja się nie powtórzy

 

4. Rada wyroczni. Rada skierowana do pytajacego mowiaja jakie nalezy podjac dzialania. Rydwan - wg mnie karty mówią o odejściu i układaniu sobie życia z kimś innym

Odnośnik do komentarza

Jasne, Asiu, to Ty tworzysz swoją rzeczywistość i przyszłość :) Karty to tylko wskazówki.

Ja interpretuję karty intuicyjnie, dopiero potem łączę to ze znaczeniem karty, często nawet z wizerunkiem na niej, obrazkiem, co przedstawia, z czym mi się kojarzy itp. Za każdym razem, przy różnych pytaniach, karty mogą w takim połączeniu opowiadać inną historię ;) Zazwyczaj moja interpretacja nie-wróżki pokrywa się z odczytywaniem profesjonalistów - dla mnie to trening, rozwój możliwości, dlatego zawsze proszę, żeby zaczekać na interpretację kogoś zaawansowanego ;)

Powiem jeszcze tak. Sobie najlepiej nie interpretować, bo tu w grę wejdą emocje, to one zostaną pokazane w kartach, a nie potencjalne możliwości przyszłości itd. (podkreślam "potencjalne" ;) ). Warto poprosić, aby ktoś inny wyciągnął dla nas karty, zinterpretował, a my włączamy swoją intuicję (bo ona jest tu baaaardzo ważna!) i staramy się sami "zobaczyć" i "wyczuć".

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...