Jump to content

Horoskop astrologiczny i numerologiczny dla daty diagnozy - prośba o zerknięcie :)

Elsie
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj wpadłam na pomysł (nie wiem, czemu nie wcześniej zerknęłam w dokumenty medyczne na datę, gdy zaczęła się moja "przygoda" z chorobą, a przy okazji z... rozwojem duchowym), aby zrobić sobie przy pomocy programów online i też własnych obliczeń horoskop astrologiczny, a także numerologiczny dla daty "startu" (początek pobytu w szpitalu i diagnozy) - 7.11.2007.

Byłam bardzo zaskoczona, że tak wiele rzeczy się zgadza (nawet choroba się przewija razem z pogodą ducha mimo wszystko, możliwe zdolności uzdrowicielskie ;)), chociaż nie wiem, czy te moje badania są naprawdę warte uwagi i mają sens co do przyszłości... Jak sądzicie? :)

Bardzo proszę również o zerknięcie fachowym okiem w moje bazgroły - z góry dziękuję!

Astrologia:

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2wg6cxx&s=9 (jak się nie załaduje, to u dołu jest opcja "tools -> zoom")

Numerologia:

7.11.2007 - wibracja 9 z 18, klucz wcielenia (I punkt zwrotny) - 9 z 18

"9" to taka nieco mistyczna, duchowa wibracja, kojarzona również z zagranicą, wyjazdami, misjami, poświęceniem....

Cykle w kolejności wibracje - 2, 7, 9

Punkty zwrotne w kolejności - 9, 7, 7, 11

Edited by Elsie

• Ekspert

Tak sobie myślę, że bezsensowne jest rozpatrywanie samego kółka bez odniesienia do Twojego horoskopu, przecież to jest data urodzenia człowieka i w oderwaniu od właściciela nie patrzy się na to jak na datę urodzenia zdarzenia.

Podobnie z numerologią, nawet "gorzej", bo wszelkie składniki piramidki funkcjonują prognostycznie dla daty - a Ty swoją masz i z niej wyciągasz wnioski ;)

• Ekspert

o tym właśnie myślałam, tyle że to w tym wypadku tranzytowy, ale jak zwał tak zwał - chodzi o porównanie tego w stosunku do Twojego natalu i przy tym dobrze jest spojrzeć co zapowiadał solariusz oraz spojrzeć w ówczesne progresje. Ale to wyższa szkoła jazdy jak dla mnie no i używanych dziś jest kilka technik , to nie wiem w sumie, które by trzeba było wybrać :(