Skocz do zawartości

Na rok 2018


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zrobiłam wczoraj na próbę. W ramach podziękowania za interpretację, mogę wyjąć też komus karty na priv ;)

 

Aura roku 10 monet bezpieczeństwo finansowe, będzie rodzinnie, niczego nie zabraknie

Co dla mnie 3 monet praca nad sobą, upiększanie, nauka itp.

Co dla partnerstwa Sąd wybaczanie błędów, dogadywanie się

Co dla kariery 5 buław Kapłan jakieś przepychanki, walka o swoje, o lepszą pracę

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - wyprowadzka? Możliwa nawet ciąża i spelnienie

Odnośnik do komentarza

Aura roku 10 monet Bardzo ładna karta, finansowo powinno być bardzo dobrze, w rodzinie też sielanka :)

Co dla mnie 3 monet Jakaś nauka, szkolenia itd,

Co dla partnerstwa Sąd Może założycie rodzinkę ? :)

Co dla kariery 5 buław Kapłan jakieś Będziesz walczyć z przełożonym, czy kimś starszym ;)

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - No ja tu widzę love i Ciebie w ciąży :)

 

To będzie bardzo dobry rok! :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aura roku 10 monet - spokój i bezpieczeństwo finansowe i rodzinne. Może pojawić się coś nowego w domu lub ktoś nowy w nim zagości :)

 

Co dla mnie 3 monet - jakieś osiągnięcia przed Tobą, w sensie, że to co robisz lub co zamierzasz robić w tym roku zakończy się powodzeniem, Ty wykonasz plan ze świetnym wynikiem / będziesz zadowolona, a do tego może być miły dodatek w postaci profitów materialnych.

 

Co dla partnerstwa Sąd - ważna zmiana (albo reaktywacja po zastoju w temacie), ale każdą decyzję trzeba dobrze przemyśleć; poukładać/ uporządkować swoje oczekiwania, priorytety, postępowanie czy też zachowanie, tak by dla drugiej strony nie było niejasności a Ty żebyś wiedziała czego konkretnie oczekujesz i czy partner może Ci to zapewnić. Sąd często mi wychodzi jako informacja, by się przyjrzeć czy to co robię/ myślę/ czuję jest "właściwe", sprawiedliwe, dobre, zdrowe dla ciała czy duszy ;) itp.

 

Co dla kariery 5 buław Kapłan - jakieś wyzwania na pewno, niepokój, niesnaski lub konflikt spowodowany walką o swoje, jak to ładnie określiłaś. Ogólnie 5 kijów to karta sprzeciwu przeciwko istniejącej sytuacji, więc coś w pracy może zagrzmieć, bo wiesz, że masz rację (Papież). I w tej walce powinnaś zwyciężyć (5 kijów + Papież /+ aura roku ogólna 10 monet + co dla mnie 3 monety) więc może zakończy się to docenieniem Twojej pracy - podwyżką - awansem?

 

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - no, może pojawić się dziecko, bo i aura - te 10 monet jest m.in. zwiastunem nowego życia :) a poza tym są tu karty płodne, zmysłowe, wskazujące na chęć założenia / powiększenie rodziny - i jeśli pragniesz mieć teraz dziecko to postawisz na swoim.

Ale że Głupiec wyszedł jako pierwszy, to jak dla mnie jest informacją, że jakaś sytuacja na początku może okazać się w jakiś sposób kłopotliwa. Niekoniecznie to musi dotyczyć ciąży; wspomniałaś o przeprowadzce - może również być i to. Masz syna - jemu może się jakaś sytuacja nie podobać, ale jeśli tak by było, to ostatecznie on "dojrzeje" i zaakceptuje ew. zmiany w swoim otoczeniu (w domu)

Z drugiej strony ciąg kart od Głupca po Cesarzową po kolei informuje o tym, że pojawia się nowe, stawiane są "pierwsze kroki" ku czemuś i pomyślny (acz emocjonalnie absorbujący) rozwój sytuacji; przystosowanie się do warunków osób uczestniczących w niej i ostateczne postawienie na swoim - będzie jak Ty zdecydujesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura roku 10 monet stabilnie, niczego ci nie będzie brakowało

Co dla mnie 3 monet rozwój, plany ale takie bardzo konkretne

Co dla partnerstwa Sąd rozliczenie się, nowy etap

Co dla kariery 5 buław Kapłan jakies starcia z przełożonym, słowne przepychanki

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - powiększenie rodziny

Odnośnik do komentarza

Aura roku 10 monet pełna rodzina i bezpieczeństwo finansowe

Co dla mnie 3 monet ładna karta - będziesz się rozwijać na różnych obszarach

Co dla partnerstwa Sąd - oczyszczenie

Co dla kariery 5 buław Kapłan zawalczysz o siebie i wygrasz

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - na pewno coś nowego, może być i ciąża, ale na pewno blisko Ciebie mężczyzna, który Cię kocha:-)

 

Powodzenia Inez:-*

Odnośnik do komentarza

Aura roku 10 monet Budowanie rodziny i domu. Planowanie i wykonywanie działan w kierunku uwijania wspólnego gniazdka

Co dla mnie 3 monet Dla Ciebie nauka i praca w samo dokosnaleniu się w z którego będą wynikać też korzyści dla innych

Co dla partnerstwa Sąd Ja to nazywam renesans w uczuciach. Dawne krzywdy odejdą w zapomnienie, nastanie czas spokoju, radości, ulga, jedność

Co dla kariery 5 buław Kapłan 5 buław to dynamika i walka a obok kapłana, będziesz walczyc o awans, stanowisko kierownicze bo kapłan to ktoś wysoko, lider

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - Dzidziuś:P

 

Ja też poproszę o karty na taki rozlad :D

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Aura roku 10 monet Budowanie rodziny i domu. Planowanie i wykonywanie działan w kierunku uwijania wspólnego gniazdka

Co dla mnie 3 monet Dla Ciebie nauka i praca w samo dokosnaleniu się w z którego będą wynikać też korzyści dla innych

Co dla partnerstwa Sąd Ja to nazywam renesans w uczuciach. Dawne krzywdy odejdą w zapomnienie, nastanie czas spokoju, radości, ulga, jedność

Co dla kariery 5 buław Kapłan 5 buław to dynamika i walka a obok kapłana, będziesz walczyc o awans, stanowisko kierownicze bo kapłan to ktoś wysoko, lider

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - Dzidziuś:P

 

Ja też poproszę o karty na taki rozlad :D

Podaj dane na pw,to Ci zrobię.

Odnośnik do komentarza

Aura roku 10 monet - Spełnienie, sielanka, dom, dzieci

Co dla mnie 3 monet- wypiękniejesz

Co dla partnerstwa Sąd- nadejdą wspaniałe dni,

Co dla kariery 5 buław Kapłan- jakaś walka z kierownikiem

Co dla domu Głupiec Paź Kielichów Król Kielichów Cesarzowa - nowy członek rodziny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...