Skocz do zawartości

Na rok 2018 za Inez


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Aura roku : Głupiec Wkroczę w nowy etap, może z nową energią :D

 

Co dla mnie : 7 Monet Karta kojarzy mi się z powolnym rozwojem, czekaniem.

 

Co dla związku : Giermek Pucharów Romantycznie, jakieś randki czy cuś.

 

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław Finansowo powinno być ok, duża

 

aktywność się zaznacza ;)

 

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy Z jednej strony 10 Den to stabilnie i ciepełko,

 

ale możliwe chyba jakieś zmiany;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Aura roku : Głupiec Wkroczę w nowy etap, może z nową energią :D

 

Co dla mnie : 7 Monet Karta kojarzy mi się z powolnym rozwojem, czekaniem.

 

Co dla związku : Giermek Pucharów Romantycznie, jakieś randki czy cuś.

 

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław Finansowo powinno być ok, duża

 

aktywność się zaznacza ;)

 

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy Z jednej strony 10 Den to stabilnie i ciepełko,

 

ale możliwe chyba jakieś zmiany;)

 

Aura zwiastuje wejście w coś nowego, jak dla mnie będziesz w ciązy, o czym świadczy 7 monet w pozycji co dla Ciebie. Widać u Ciebie założenie dzialalności gospodarczej, może coś przez internet, lub jakaś współpraca z zagranicą, w związku narodziny córki ;)), dla domu : zmiany w rodzinie, jakis przełom, który umocni Wasze uczucia :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aura roku : Głupiec

Jakieś nowe doświadczenie przed Tobą, możesz również nauczyć się nowych, nieznanych Ci dotąd rzeczy.

szkoda że nie dociągnęłaś karty do niego, bo sam Głupiec jest neutralny i nie wiadomo, jaka będzie ta droga, którą postanowi iść.

Ale jak już jest sam jeden to ja go traktuję jako znak pozytywny: otrzymasz to czego Ci w danej chwili / sytuacji będzie potrzeba, z tym że nie musi to być materialne, gdyż może to być po prostu Twój rozwój. W każdym razie jakiś nowy krok ku czemuś. Albo... ku komuś.

 

Co dla mnie : 7 Monet

U mnie 7 monet to - jak przystało na monety - najpierw karta jakiegoś zysku, niekoniecznie materialnego, bo to może być okazja do zrobienia czegoś, co nie teraz, zaraz, już - a w przyszłości przyniesie korzyść i tu wskakuje temat czekania ;)

Jednak trzeba uważać, by nie kierować się subiektywną mniemanologią (takim wery hepi tylko dlatego, że coś się pojawiło nowego/ fajnego), a obiektywnym i trzeźwym osądem spraw/ rzeczy/ ludzi z którymi przyjdzie Ci mieć do czynienia.

 

Co dla związku : Giermek Pucharów

Paź kielichów dla związku... no romantycznie może być, randkowanie też, tylko w takim wypadku dla związku sensu stricto dobrze to nie wróży ;P z tym, że Paź może oznaczać obiekt westchnień (no romansik) dla którejś ze stron, tzn. niekoniecznie Ty musisz wpaść w sidła Amora.

Ale jak ma być ściśle dla waszego związku (małżeństwa) to bym powiedziała, że dotyczy to oddania czy poświęcenia się, tzn. nie w roli cierpiętnika, tylko takiego poświęcenie serdecznego, z serca płynącego, bo to jest związane z ciepłym uczuciem.

Tu już musisz sobie sama odpowiedzieć, co Ci w duszy gra i pokaże się, czego konkretnie pazik dotyczy ;)

 

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław

Tu powinno być finansowo dobrze, rok powinien przynieść korzyści materialne, może nawet większe niż kalkulujesz, ale też może być więcej zajęć, więcej pracy, zachodu, obowiązków itp.

 

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy

Tutaj to mi się nie wydaje, żeby tak super różowiasto było, bo choć 10 monet gwarantuje spokój w domu, to jest to stan który może się zmienić - za nią idzie Śmierć - typowa karta zmiany (przekształcenia) i wieńczy to 2 kielichów, także karta typowa - dla silnej namiętności.

Może być, że w Twoim domu zakwitnie intensywne życie towarzyskie (bo 2 to nie tylko pęd do drugiej osoby ale także do grupy osób, z którymi dzieli się jakąś pasję), ale może być i tak, że paziowy romans (albo ew. jakieś inne bardzo emocjonujące wydarzenie) zburzy spokój (dobrostan) Twego domu. Ale po tym wasze więzi mogą się wzmocnić.

Odnośnik do komentarza

Aura roku : Głupiec -- będziesz bardziej spontaniczna, otwarta, skora do zabawy

 

Co dla mnie : 7 Monet - musisz nauczyć się cierpliwości, która kiedyś się opłaci , warto być cierpliwym

 

Co dla związku : Giermek Pucharów mogą być jacyś flirciarze, randki

 

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław - będzie stabilnie, będziesz miała dużo energii , pomysłów

 

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy może zmiana miejsca zamieszkania, przeprowadzka, remont, metamorfoza?

Odnośnik do komentarza

]Aura roku : Głupiec nowy rok to nowy etap, cos nowego zacznie sie w twoim życiu, wejdziesz w nowy rok pełna wiary, i optymizmu jak dziecko :)

 

Co dla mnie : 7 Monet coś zasiałaś w poprzednim roku i teraz będziesz wyczekiwać na efekty

 

Co dla związku : Giermek Pucharów randki, wiadomości, spotkania

 

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław Będziesz sobie polepszać swoje życie zawodowe, ta 3 buław na końcu może o zmianie miejsca pracy cię informować

 

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy jakas duża zmiana w domu, coś co diametralnie odmieni twoje życie

Odnośnik do komentarza

Aura roku : Głupiec - może być dziecko, coś nowego przyjdzie do Ciebie

Co dla mnie : 7 Monet też karta ciążowa:-) oczekiwanie:-)

Co dla związku : Giermek Pucharów no też giermek mi się z maluszkiem kojarzy...

Co dla kariery : 9 Denarów Królowa Buław 3 Buław fajne karty, może zaczniesz coś swojego

Co dla domu : 10 Denarów Śmierć 2 Kielichy widać pełną rodzinę w kartach i totalną zmianę:-)

 

powodzonka:-*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...