Skocz do zawartości

Czy coś z tego będzie


filipina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bardzo proszę o pomoc w interpretacji:

w niedawnym czasie poznałam pewnego pana A, zz którym dość pozytywnie układały się relacje.

Jakoś tak wyszło że nagla urwał nam się kontakt. Generalnie mam mieszane uczucia wobec jego osoby, gdyż według mnie łączy w sobie wiele sprzeczności, ale i tak chciałabym wiedzieć czy jest szansa na dalszą relację:

X monet + Rycerz kielichów + Słońce

Trochę zmieszały mnie te karty, druga i trzecia karta według mnie pokazują propozycję spotkania. x monet niby też karta rodziny lecz czy nie pokazuje tego że Pan jest zajęty kim innym??.. Pan jest stanu wolnego lecz ma już dzieckoi się zastanawiam czy x monet w połączeniu ze Słońćem (też przedstawia dziecko) nie pokazuje właśnie tego że Pan jest w tej chwili zajęty włąsną rodziną? ... tylko co by wtedy miał oznaczać rycesz kielichów?

 

trochę póżniej poznałam też Pana B. Jest bardzo miły uprzejmy, komunikatywny. Jak się okazało Pan B też już ma dziecko i chociaż jest już ponad 1,5 roku po rozstaniu z żoną (ona go zostawiła) to mam wrażenie, że wciąż jeszcze o niej myśli bardziej niż o mnie. Pytanie brzmi tak samo jak poprzednie "czy coś z tego będzie?"

As denarów + 2 buław + Cesarzowa

I znów na pierwszym miejscu Denary i na trzecim Aarkan Wielki. Jak widzę to ja:

Patrząc tylko na asa i na Cesarzową powiedziałabym że jest szansa na związek. Natomiast 2 buław symbolizuje niepewność, która właśnie potwierdza to co pisałam wyżej - Pan B sam nie wie czy już jest gotów pożegnać się z przeszłością i rozpocząć nowy etap, musi tutaj dokonać wyboru.

Jakie jest wasza interpretacja powyższych rozkładów?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...