Skocz do zawartości

Listopad u mnie


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

nie ma co dłużej ukrywać... jest mi źle... jest mi źle w moim związku... mój mąż 3-4 razy w tygodniu jest podchmielony, bo nie radzi sobie ze stresami w pracy... ja już nie wytrzymuję tego... rozmawialiśmy o tym... mówił, że się postara... ale jak każdy człowiek uzależniony powinien iść na terapię... ale oczywiście on tego nie widzi...

ciągle wyznaczam sobie czas, do kiedy wytrzymam... raz jest to komunia córki, a teraz to jest koniec roku...

jestem mega zmęczona... wracam z pracy oczekuję wsparcia, a tam znajduję tylko podchmielonego męża...

od 2 lat albo i więcej śpimy oddzielnie... nie ma między nami żadnej bliskości... słowo sex dawno wykreśliłam ze słownika... można z kimś być i jednocześnie czuć się mega samotnym....

 

nikomu się do tej pory nie zwierzałam... kisiłam wszystko w sobie... ale teraz już nie mogę... ciągle winiłam siebie, bo nie jestem super laską... ale w końcu dotarło do mnie, że jego problemy są jego problemami, a nie moimi...

 

Moja relacja z mężem: Kochankowie, 3 puchary, Koło + buławowa - czekają nas/mnie ciężkie decyzje... albo pokazuje się nadmiar alko w 3 pucharów, albo ktoś 3 w relacji i los coś przyniesie... może się dowiem, że jest ktoś trzeci?

 

Życie zawodowe: paź pucharów, 8 mieczy, król denarów - na początku miesiąca będzie ok, otrzymam jakąś wiadomość, na coś się zblokuję, ale w królu denarów widziałabym stabilizację, może jakąś podwyżkę?

 

Finanse: Sąd ostateczny, 3 denarów, paź pucharów - może wydam kasę na jakiś kurs doszkalający? chodzi mi taki jeden po głowie...

 

Czego się nie spodziewam: rycerz buław, 2 mieczy, VIII moc jest jakaś zmiana, jakaś rozmowa, która mnie wzmocni...

 

Rozwój duchowy: 5 buław, 4 buław, 2 denarów będzie mi ciężko, skupię się na domu i tutaj będzie różnie

 

Ogólna aura: 7 denarów, IV cesarz, XIX słońce 7 denarów często mi ostatnio pokazuje mój brak cierpliwości.. w cesarzu zawsze jest mój mąż... więc wnioskuję, że będę dalej się denerwować... ale może to słońce się pokazuje chociaż w pozytywie...

 

dzięki za Wasze interpretacje...

miłego miesiąc Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Moja relacja z mężem: Kochankowie, 3 puchary, Koło + buławowa - tak jakby faktycznie ktoś trzeci miał się zakręcić i to jakoś niespodziewanie..

Życie zawodowe: paź pucharów, 8 mieczy, król denarów jakaś miła inicjatywa kogoś z pracy, ale może to być chwilowe, król denarów niekoniecznie Tobie sypnie kasą, ale może w jakiś sposób ułatwić pracę, np. inwestycja w lepszy sprzęt etc.

Finanse: Sąd ostateczny, 3 denarów, paź pucharów możliwe, że jakiś kurs..

Czego się nie spodziewam: rycerz buław, 2 mieczy, VIII moc ktoś złoży Ci propozycję, która wywoła w Tobie wątpliwości, ale dasz radę

Rozwój duchowy: 5 buław, 4 buław, 2 denarów za dużo nerwów i emocji w Tobie, ale w 2 denarów jest jakaś nowa możliwośc, może czymś się jeszcze zainteresujesz?

Ogólna aura: 7 denarów, IV cesarz, XIX słońce Twoje małżeństwo będzie trwało, ale widać męża egoistę (Cesarz + Słońce).

Odnośnik do komentarza

Moja relacja z mężem: Kochankowie, 3 puchary, Koło + buławowa - nic się nie zmieni, będzie jak do tej pory nie będziesz umiała podjąć decyzji aż koło przyniesie coś niespodziewanego, może kogoś albo może u ciebie się w końcu przeleje i wybuchniesz

 

Życie zawodowe: paź pucharów, 8 mieczy, król denarów - stabilnie i raczej zmian nie widzę

Finanse: Sąd ostateczny, 3 denarów, paź pucharów - wydasz na coś kasę, coś nowego

 

Czego się nie spodziewam: rycerz buław, 2 mieczy, VIII moc będziesz musiała szybko podjąć jakąs decyzję, nie będzie czasu na zastanawianie się

 

Rozwój duchowy: 5 buław, 4 buław, 2 denarów przesyt, zbyt duże nagromadzenie emocji, nerwów

 

Ogólna aura: 7 denarów, IV cesarz, XIX słońce u mnie 7 denarów to zawsze czekanie na coś, powiedziałabym że będziesz czekała na coś związanego z mężem

 

Powodzenia życzę i dużo siły :)

Odnośnik do komentarza

Moja relacja z mężem: Kochankowie, 3 puchary, Koło + buławowa - Kurcze z tych kart, to też bym powiedziała, że jest ktoś trzeci, bo Kochankowie i 3 Kielichy, poza tym Buławowa.

 

Życie zawodowe: paź pucharów, 8 mieczy, król denarów -W miarę ok. Może Król Denarów może Ci w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

 

Finanse: Sąd ostateczny, 3 denarów, paź pucharów - Ładne karty :) Też bym widziała możliwość kursu/szkolenia.

 

Czego się nie spodziewam: rycerz buław, 2 mieczy, VIII moc - Rozmowa z kimś, potem widać działanie :)

 

Rozwój duchowy: 5 buław, 4 buław, 2 denarów - Jakaś walka wewnętrzna w Tobie i dużo emocji, potem lepiej :)

Ogólna aura: 7 denarów, IV cesarz, XIX słońce - Przeważa energia męska, może czekać będziesz na rozwój wypadków.

 

 

Kochana, wszystkiego dobrego :*

Odnośnik do komentarza

Moja relacja z mężem: Kochankowie, 3 puchary, Koło + buławowa - też widzę inną kobietę, z drugiej strony karty wskazują też na Twoje zwrócenie się w stronę innego mężczyzny, to może być tylko myślenie o nim, fantazjowanie i poczujesz się atrakcyjna i pożądana

 

Życie zawodowe: paź pucharów, 8 mieczy, król denarów - stres związany z toksyczną sytuacją w pracy, paź pucharów to kolega z pracy, król den dla mnie to jakiś kierownik, obydwaj będą mieli wpływ na Twoje decyzje zawodowe i na Twoje samopoczucie

 

Finanse: Sąd ostateczny, 3 denarów, paź pucharów - wydatki na rodzinę/dom, na bliskie osoby, jest też planowanie swojej przyszłości zawodowej. Nie myślałaś o tym żeby z tym kolegą założyć swoją działalność, weź to pod uwagę :)

 

Czego się nie spodziewam: rycerz buław, 2 mieczy, VIII moc - zmiany, a raczej wyjścia z obecnej sytuacji z mężem

 

Rozwój duchowy: 5 buław, 4 buław, 2 denarów - na pierwszy plan wychodzi sfera seksualna, pomyśl o sobie o swoim zadowoleniu jako kobieta, ta sfera też winna być aktywna

 

Ogólna aura: 7 denarów, IV cesarz, XIX słońce - wyjaśnienie pewnych spraw związanych z pracą ale też i z domem - mężem. Jest zadowolenie - bądź dobrej myśli :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Na wstępie chcę Ci powiedzieć, że ogromnie współczuję, może nie mam takiej samej relacji z partnerem, ale wiem, że można żyć we dwoje i być bardzo samotnym. Mam wrażenie, że faceci w obliczu stresu nie dają rady. To my musimy być fajterkami.

 

Relacja : mam wrażenie, że sytuacja się zmieni niespodziewanie i zaczniesz się oglądać za facetami, może wyjdź na imprezę, zrób się na bóstwo i facet przejrzy na oczy.

Życie zawodowe: myślę, że problemy w domu znajdą swoje odbicie w pracy i będziesz się zamykała, poczujesz się osaczona. Denarowy może oznaczać dobre okazję na zarobek.

 

Finanse: będzie więcej kasy, niestety pan może trochę przepić.

 

Czego się nie spodziewasz: skojarzył mi się ktoś trzeci, inny facet po prostu

 

Rozwój duchowy: będziesz się biła z myślami czy jesteś gotowa na siebie, na rozpieszczanie się, na innego faceta itd.

 

Ogólna aura: będziesz marzyła o stabilizacji, radości i cieple przy boku męża.

 

Od Ciebie zależy decyzja co zrobisz. Nie jest to łatwe, wiem, że to ciężka choroba. Może daj przykład i pójdź na jakieś warsztaty dla osób współuzależnionych. Walcz o siebie i o niego ale w tej kolejności. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...