Skocz do zawartości

Sekret Kapłanki - praca


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam jakiś czas temu awans, mam kupę pracy - w związku z czym, nie mam czasu na rozglądanie się za nową pracą... jestem zmęczona różnymi, toksycznymi sytuacjami w pracy, które raczej się nie poprawią, chyba, że ktoś zmieni swoją mentalność, a to raczej niemożliwe.

Sekret Kapłanki to rozkład, który najlepiej mi się sprawdza, więc postanowiłam go położyć na czas do końca tego roku.

 

 

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls - Eremita - na pewno się realizuję w tej pracy, jest mi dobrze mimo różnych sytuacji. Jestem też świadoma tego, że jako kobieta w tej firmie nie mam wsparcia od mężczyzn, więc czasami czuję, że mam wszystkich przeciwko moim pomysłom... oni wychodzą z założenia, że się nie uda, a ja uparcie twierdzę, że się uda...

2 - negatywny impuls - królowa mieczy -myślę że królowa mieczy świetnie to pokazuje - idę sama, mówię głośno to co mi się nie podoba, szukam rozwiązań, główkuję i kombinuję, co zrobić, aby było dobrze

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat:

 

3 siła, która traci wpływ - as denarów - tutaj skończyły się już szanse na mój rozwój, dalej nie pójdę i tak jestem wysoko...

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej 6 mieczy - wydaje mi się, że idzie coś nowego...

5 zyskuje wpływy- 3 denarów - kurcze znowu mi się kojarzy nowa praca, tak jakbym tutaj musiała zebrać doświadczenie, aby iść dalej...

 

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia - królowa denarów - tak, to zawsze było moje marzenie... być samodzielną i niezależną finansowo... mieć tyle pieniędzy, aby co miesiąc robić przelew na cele charytatywne, albo utworzyć dodatkowo fundacje...

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia; 4 mieczy - muszę sobie wszystko przemyśleć... i pewnie potrzebuję odpoczynku..

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka - Wieża + Cesarzowa - -mocne karty... hm... tak jakbym miała rzucić wszystko, albo zostanę wyrzucona... a Cesarzowa jest samodzielna... pomysłowa i niezależna...

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy - paź mieczy - - ma nie rozmyślać na temat pracy?

 

będę wdzięczna za Wasze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls - Eremita - wiesz co robisz, masz doświadczenie w tej pracy jednocześnie czujesz się jakby odizolowana, nikt ci nie pomaga ani niczego nie ułatwia

2 - negatywny impuls - królowa mieczy -tu się zgadzam

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat:

 

3 siła, która traci wpływ - as denarów - nic więcej tu nie osiągniesz, nie awansujesz

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej 6 mieczy - chęć zmian

5 zyskuje wpływy- 3 denarów - chęć rozwoju, nowe plany wiesz, że tutaj już nic więcej nie będzie

 

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia - królowa denarów -bycie samowystarczalną, nie być zależna od nikogo finansowo a jednocześnie czuć się bezpiecznie pod tym względem, stabilnie

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia; 4 mieczy - potrzebę izolacji, przemyślenia wszystkiego

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka - Wieża + Cesarzowa - -według mnie jesteś gotowa na radykalne zmiany

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy - paź mieczy - - konflikty, rywalizacja, które będą prowadziły do radykalnej decyzji

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls - Eremita

2 - negatywny impuls - królowa mieczy

 

Masz w sobie dużo mądrości, potrafisz zdobyć sie na refleksję, umiesz pracować w samotnosci, nie szukasz poklasku, jesteś skromna i mozna powierzać Ci trudne zadania. W negatywie : jesteś niezadowolona, bo czujesz sie po prostu niedoceniana.

3 siła, która traci wpływ - as denarów firma otrzymała szansę na rozwój w postaci Ciebie, z drugiej strony ta firma była czy wydawała sie dla Ciebie szansą

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej 6 mieczy masz plany odejscia stąd

5 zyskuje wpływy- 3 denarów mozliwe, ze wkrótce pojawią sie nowe możliwosci

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia - królowa denarów pragniesz mieć dużo pieniędzy, byc elegancja, podziwiana (doceniona!) i niezależna

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia; 4 mieczy chyba troche dajesz sobie na przeczekanie, na zasadzie, ze jakoś to będzie, że może jutro cos się zmieni itd.

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka - Wieża + Cesarzowa tak jak mi wyszło,musisz się mocno postawic, ostro, powiedziec co Ci lezy na sercu, co Ci przeszkadza, widąć zresztą, ze wyjdzie Ci to na dobre

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy - paź mieczy w końcu ktoś się zainteresuje problemem w pracy, widać dociekanie, dochodzenie do sedna sprawy

Odnośnik do komentarza

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls - Eremita - mądrość, działanie z rozwagą a nie pod wpływem emocji. To też pewne zamknięcie, odosobnienie.

 

2 - negatywny impuls - królowa mieczy - ataki, poczucie osamotnienia, samotna walka. Niezbyt miłe słowa, plotki.

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat:

 

3 siła, która traci wpływ - as denarów - możliwość na rozwoju, czegoś ciekawego z korzyścią finansową

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej 6 mieczy - ruch, słowa, potencjał zmian

5 zyskuje wpływy- 3 denarów - współpraca, rozwój. "Nauczanie" kogoś i uczenie się od kogoś innego.

 

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia - królowa denarów - pragniesz się cieszyć tym co masz, być szanowana.

 

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia; 4 mieczy - zamknięcie, odosobnienie. Spore okopy, ciężko się do nas dostać i nas zbudzić

 

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka - Wieża + Cesarzowa - potrzeba zmiany, zburzenia starych schematów by poczuć się jako wartościowa, kompetentna kobieta.

 

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy - paź mieczy czekanie na impuls by iść dalej bądź na dobrą wiadomość, że coś się zmienia na lepsze. Bądź ktoś kto "rozbija" istniejący system pomalutku, niepewnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...