Skocz do zawartości

Program TV


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłyśmy się z koleżanką do "ślub od pierwszego włożenia", dlaczego? Nie wiem :lol:

Zadzwonili do nas, pierwszy etap to rozmowa przez skype.

 

Jak rozwinie się sytuacja po rozmowie? 4denarów, as buław, giermek pucharów, 3pucharów,KOCHANKOWIE, 8pcuahrów

Możliwe, że przejdę dalej :P Ale tak czy siak ostatecznie się wycofam.

 

Jak zareaguje mój facet? (mówilam, że się zgłaszam, ale pewnie wziął to za żart) król buław, królowa denarów, 4pucharów, 10denarów

 

Jakby na początku zaczął bardziej działać, ale po jakimś czasie da mu to do myślenia, że nasz związek nie ma sensu :D

 

Jak rozwinie się sytuacja koleżanki? 7pucharów, PUSTELNIK, rycerz pucharów, RYDWAN, 8buław

No kurcze wygląda na to, że skorzysta z okazji.

Odnośnik do komentarza

Jak rozwinie się sytuacja po rozmowie? 4denarów, as buław, giermek pucharów, 3pucharów,KOCHANKOWIE, 8pcuahrów

Możesz mieć szansę by wziąć udział, ale sama tego nie będziesz chciała. Choć jest potencjał jest też zamknięcie. Tak więc ostatecznie to nie będzie dla Ciebie, bo tego nie będziesz chciała (różne emocje tu widać).

 

 

Jak zareaguje mój facet? (mówilam, że się zgłaszam, ale pewnie wziął to za żart) król buław, królowa denarów, 4pucharów, 10denarów

Zbyt zadowolony to on nie będzie. Ale jak sama się zgłosiłaś to sama podejmuj decyzje. Choć nie będzie mu się to podobać i ostatecznie zostanie tak jak jest :)

 

Jak rozwinie się sytuacja koleżanki? 7pucharów, PUSTELNIK, rycerz pucharów, RYDWAN, 8buław

Tu sytuacja jest inna, wiele marzeń, ale i pewnej samotności. Widać szanse na jakiś ruch, ale tu znowu dużo zależy od jej wewnętrznych przekonań i tego jak będzie się zachowywać. I jak nie to to co innego ciekawego na horyzoncie się pojawi - 8 buław.

Odnośnik do komentarza

1. Jak rozwinie się sytuacja po rozmowie? 4denarów, as buław, giermek pucharów, 3pucharów,KOCHANKOWIE, 8p cuahrów

Są szanse na przejście dalej, ale Ci kochankowie to tak jak Wy byście chciały się z tego wycofać

 

2. Jak zareaguje mój facet? (mówilam, że się zgłaszam, ale pewnie wziął to za żart) król buław, królowa denarów, 4pucharów, 10denarów

 

pośmieje się trochę i oleje :0 potraktuje jak żart i zabawę

 

 

3. Jak rozwinie się sytuacja koleżanki? 7pucharów, PUSTELNIK, rycerz pucharów, RYDWAN, 8buław

moim zdaniem, to ona uzna to za głupie i odejdzie od tego pomysłu bardzo szybko

Odnośnik do komentarza

1.Sama zrezygnujesz lub ostatecznie oni wybiorą kogoś innego,będą się wahać między Tobą,a jeszcze jakąś osobą.

2.Strzeli focha lub nie będzie się interesować w ogóle tym.

3.Nie wiem co się wydarzy,ale według mnie ona też udziału nie weźmie :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...