Skocz do zawartości

Spiłowane zęby


Gość LA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prośbę o pomoc w połączeniu symboli z mojego snu.

 

Śniło mi się dziś, że wyruszam na plenerowe spotkanie towarzyskie. Byli tam różni przypadkowi ludzie z mojej przeszłości.

Już na początku podróży miałam problemy. Wpierw byłam 2 godziny za wcześnie na peronie, potem przemieszczałam się promem na drugą stronę peronu, znalazłam się dwa razy na komisariacie policji, ostatecznie spóźniłam się na pociąg. Zastanawiałam się nad podróżą samochodem. Dotarłam tam pociągiem rannym, do celu miałam kawał drogi pieszo. Imprezowicze byli na zamku, przed wejściem, obowiązywał strój przebierańca. Poddałam się przeobrażeniu. Moja figura, suknia wyglądały jak u gwiazdy filmowej, ale twarz już nie. Patrzałam w lustro, do połowy szczęki górnej i dolnej miałam spiłowane zęby, aż do dziąseł, broda była wciśnięta w szyję. Wpadłam w złość, wrzeszczałam, że mają natychmiast przywrócić mój pierwotny wygląd. Uderzałam się w twarz, żeby zrzucić zły wygląd, by się obudzić.

 

Czy zdeformowana twarz, uzębienie może wskazywać na mój zły stan zdrowa o którym nie wiem?

Dodam, że zęby nie posiadały krwi, ani nie bolały, cofnięta broda uwierała. Moje przebranie miało być chyba stylizacją na wampira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Chętnie Ci udzielę „pomocy” w interpretacji.

 

Moim zdaniem te przeobrażenie we śnie to takie przeobrażenie z Tobą w rzeczywistości, zmieniasz się i to się nie spodoba Twoim bliskim i rodzinie (ja sny o zębach interpretuje, że jest to rodzina i bliscy).

Wasze relacje mogą zostać „Stępione” i będzie Ci to trochę przeszkadzało jak ta „cofnięta szczęka” i będziesz na to zła !

 

Dużo zdrowia i spokojnych, pogodnych świąt :-)

 

Jacek B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

paradoksalnie w twoim snie wcale nie najważniejszym symbolem są zęby a lustro.

Przeglądanie w lustrze to symbol tego jak twoim zdaniem postrzegają cię inni. A skoro widzą cię bezzębną oznacza to że twoim zdaniem nie wierzą w twoją siłę przebicia, brak energii życiowej i twoje problemy natury zdrowotnej ( przebrana jesteś za wampira ). teraz wrócimy do początku snu i połączymy to w całość - szykujesz się do podróży i wszystko jest "pod górę" - podroż to symbol zmian życiowych a ty co i rusz zmieniasz środek komunikacji tak jakbyś nie mogła na coś się zdecydować i twoje środowisko może to odbierać jako brak energii życiowej.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...