Skocz do zawartości

Powtarzający się sen


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam sen, który powtarza się dość często nawet zresztą niedawno tylko nieco w innym kontekście. Śniłam, że byłam na wakacjach w kraju tropikalnym. Byłam w hotelu. Szłam na basen w stroju kąpielowym i szpilkach. Byłam zadowolona bo miejsce mnie się podobało,czułam się jak na wakacjach. Było sporo ludzi. Zmierzałam na basen i spotkałam znajomych dalekich sąsiadów z rodzinnych stron moich rodziców. Przywitałam się z nimi i powiedziałam, że to niespodzianka że tutaj się spotkaliśmy na tych samych wakacjach i jaki ten świat mały. Poszłam przed siebie. Zobaczyłam kolegę z pracy. Po przyjacielsku się przywitaliśmy. Flirtował ze mną, uśmiechał się, ja się odwróciłam (on stał za mną) weszłam do basenu chciałam popływać a on złapał mnie za nogę i przyciągnął do siebie także musiałam się cała zanurzyć. Wyciągnął mnie z tej wody. Stałam z nim i rozmawiałam, a ten ciągle się do mnie uśmiechał i cieszył. Powiedziałam co robisz? Będziesz tak teraz za mną chodzić? A on że zostanie na brzegu i będzie się na mnie patrzeć jak pływam. Miał książkę w ręku taką niedużą z czerwoną okładką i zaznaczoną zakładką stronę jakby na której str.skończył czytać. Uśmiechnęłam się do niego i weszłam z powrotem do basenu. Było w nim sporo ludzi, ciepła czysta woda, ale płytka. Spojrzałam przed siebie na krajobraz i był piękny, zielony, tropikalny, padał delikatny deszczyk ale ludzie chodzili po dworze i zwiedzali nie przeszkadzał im ten deszcz. Spojrzałam na prawo i zobaczyłam że przyleciał blisko mnie mały ptaszek , kolorowy, widziałam na nim piórka koloru: zielony, niebieski, żółty.. i po prostu patrzył na mnie. Ja usiadłam w basenie i rękami rozcierałam tafle wodny, powstawały małe fale. I na dnie basenu leżały kamienie szlachetne, biżuteria.. podniosłam kolczyki długie wiszące koloru czarnego, wzięłam je w dłoń i odłożyłam z powrotem tam gdzie leżały. Następnie podniosłam pierścionek koloru czarno-srebrnego, przymierzyłam na drugi palec wskazujący, zdjęłam i odłożyłam. Dalej rozmywałam fale wody i zobaczyłam diamenciki, kamienie , podniosłam dwoma rękami, miałam taką kupę diamencików drobnych w dłoniach i na tym się skończyło. Co może on tak dokładnie sen oznaczać? Coś niecoś się domyślam ale jestem ciekawa innej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...