Skocz do zawartości

tajemniczy ślub


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę bardzo o interpretację ważnego dla mnie snu. Śniłam, że jestem na ślubie, widziałam dookoła mnie gości, pewna para koło mnie brała ślub. Wszyscy elegancko ubrani. Ja siebie nie widziałam nie wiem jak wyglądałam. Podniosłam prawą dłoń i na serdeczny palec włożyłam obrączkę, piękną, złotą z obsadzonymi dookoła brylantami. Robiła wrażenie. Wyglądało na to, że wyszłam za mąż. W drugiej ręce lewej miałam drugą obrączkę srebrną i pierścionek srebrny z kamieniem dużym białym. Chyba tą obrączkę zdjęłam wcześniej z prawej ręki po to by zrobić miejsce na nową obrączkę. Próbowałam tą srebrną obrączkę nałożyć na serdeczny palec lewej ręki ale nie pasowała, była za duża. Następnie stanęłam na szczycie schodów wśród gości i robiliśmy sobie zdjęcia pamiątkowe z uroczystości z parą młodą.

To mi się przyśniło w nocy kiedy podjęłam decyzję, że porozmawiam z pewnym mężczyzną o tym co tak naprawdę nas łączy. Dodam, że zamierzam zakończyć swój związek obecny. Czy to pozytywny sen? Czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen pełen symboli ale na szczęście łatwych w rozszyfrowaniu.

Ślub to symbol zmiany w życiu i może symbolizować twoje przemyślenia odnośnie twojej sytuacji uczuciowej.

Obrączka to symbol materii to że ta złota jest dodatkowo ozdobiona diamentami dodatkowo podkreśla symbol materii tak jakby to w twojej decyzji było najważniejsze. Dodatkowo jest to podkreślone włożeniem jej na prawą rękę symbolu działań i również spraw materialnych.

Lewa strona jest stroną uczuciową zaś srebro to również symbol materii ale w porównaniu ze złotą obrączką wysadzaną diamentami wypada blado zaś ten srebrny pierścionek wygląda jak pierścionek zaręczynowy.

To że nie możesz dopasować obrączki na druga rękę to symbol tego że coś może się zepsuć na tyle że nie będzie już możliwości naprawienia tego co dodatkowo jest podkreślone symbolem schodów i spojrzenia w dół - symbol wspomnień dołożony symbol zdjęć to dodatkowe podkreślenie że coś przechodzi do historii.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...