Skocz do zawartości
marika331

wibracja adresu zamieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

marika331

Witam,

gdzie mogę znaleźć opisy wibracji adresu zamieszkania?

Znalazłam w internecie, ale nic u mnie się nie zgadza.

Biorąc pod uwagę nazwę ulicy i nr domu mam wibrację 7/43

Gdy biorę sam nr domu, to wibracja 2/11

Pozdrawiam

i życze wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Mariko - opis wibracji adresu jest taki sam jak właściwości liczb, o tym już rozmawiałyśmy ;)

Potem też rozpatrujesz jak każdy inny element - czyli jak to się ma do Ciebie, bierzesz też pod uwagę liczby składowe.

Widziałam (chyba) ten temat w jakiejś książce traktującej o numerologii, lecz nie pamiętam w której - widocznie lektura była na tyle badziewna, że nie zostawiła śladu w mej pamięci. Być może u Rekusa coś by się znalazło (jak coś znajdę to się dopiszę), no ale to kompilacja ze wszystkiego, co zdołał zebrać i on nie podaje źródeł.

A szczerze mówiąc jak dla mnie to jest mocno naciągane, u mnie się także nie zgadza, a kręciłam tymi numerami w każdą stronę xd.

Wibracja numeru pod którym się mieszka nie jest zresztą czymś istotnym, jak dla mnie można pokusić się o określenie czemu ona sprzyja a czemu nie (wg. podstawowego uniwersalnego klucza liczbowego), jednak nie znaczy to, że działa ona na domowników w sensie określania danego strumienia wydarzeń; jeśli już coś to raczej bardziej w sferze emocjonalnej. Jakiś czas temu rozpatrywałam to zagadnienie i nie zauważyłam u siebie i bliskich wpływu wydarzeniowego, a emocjonalny (u siebie, bo swoje emocje znam) to też w granicach rachunku prawdopodobieństwa, więc to za mało, by udowodnić tezę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marika331

Dziękuję za odpowiedź - też uważam, że to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi