Skocz do zawartości

Spotkanie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam spotkanie z szefowa z oceną roczną dodatkowo zamierzam szczerze porozmawiać na temat tego co się ogólnie dzieje.

 

Jak przebiegnie spotkanie w sensie co mnie czeka na tym spotkaniu?

 

2 buławy, 6 mieczy, 6 buław dołożone 10 pucharów

 

Dziwne te karty. Może jakaś nowa dodatkowa propozycja. Podwyżki nie widać. Z drugiej strony rozkład kończą karty sukcesu i rodzinnej atmosfery. Może rozmowa przebiegnie spokojnie z informacją, że dobrze sobie radzę.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

2 buław to karta słabej energii, czyli niewiele się dzieje, zastój, nie możemy zbyt wiele zrobić, nie dla tego, że coś nas ogranicza (wówczas byłaby to 8 mieczy), ale dlatego nie ma możliwości ani siły, 2 są też kartami spotkań, więc sama w sobie pokazuje spotkanie

6 mieczy - karta nowego ładu, wyruszenia w nieznane, zostawienia starego w tyle,

6 buław - karta parady

 

zmiany, które będę po Twojej myśli, które przyniosą wiele dobrego dla Ciebie, może awans...

Odnośnik do komentarza
Jutro mam spotkanie z szefowa z oceną roczną dodatkowo zamierzam szczerze porozmawiać na temat tego co się ogólnie dzieje.

 

Jak przebiegnie spotkanie w sensie co mnie czeka na tym spotkaniu?

 

2 buławy, 6 mieczy, 6 buław dołożone 10 pucharów

 

Dziwne te karty. Może jakaś nowa dodatkowa propozycja. Podwyżki nie widać. Z drugiej strony rozkład kończą karty sukcesu i rodzinnej atmosfery. Może rozmowa przebiegnie spokojnie z informacją, że dobrze sobie radzę.

 

jakieś zmiany nastąpią, masz 6 Mieczy a w tej 6 buław widać twoje zadowolenie

Odnośnik do komentarza

no więc weryfikacja jest taka, że zostałam pochwalona, ale to dlatego , że miałam najlepsze wyniki w pracy z całego zespołu.

Minusem i to bardzo dużym jest zmiana systemu premiowego na mniej korzystny. Boję się, to chyba zbyt łaskawe karty na taki obieg wydarzeń albo ja widzę to za bardzo w czarnych barwach.

 

Dziękuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
no więc weryfikacja jest taka, że zostałam pochwalona, ale to dlatego , że miałam najlepsze wyniki w pracy z całego zespołu.

Minusem i to bardzo dużym jest zmiana systemu premiowego na mniej korzystny. Boję się, to chyba zbyt łaskawe karty na taki obieg wydarzeń albo ja widzę to za bardzo w czarnych barwach.

 

Dziękuję wszystkim.

 

6 mieczy zmiana, 6 bulaw pochwala. Karty widac tego nie pokazaly moze dlatego ze to wcale nie bedzie takie nie korzystne dla Ciebie w dluzszej perspektwie lub nie bedze Cie to za bardzo obchodzic?

Odnośnik do komentarza

Być może na ten moment czarno to widzę a nie ma się czego bać. Walczę o modyfikacje tych postanowień, więc może w dłuższej perspektywie to się zmieni. Obecnie więcej obaw niż radości. 6 bulaw i 10 pucharów było dla mnie nadzieją na lepszy obieg wydarzeń. 6 mieczy to już teraz będzie mi się kojarzyć z radykalna zmiana. A sądziłam, że tylko karta śmierć ma takie mocne znaczenie co do zakończenia pewnego etapu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...