Skocz do zawartości

Podsumowanie roku 2017


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kończy się kolejny rok, postawiłem karty na wiele dziedzin życia z podsumowaniem, jaki ten rok dla mnie był, co mi przyniósł, co zmienił, czego doświadczyłem.

 

Przełożenie:

7 denarów - Sąd boży - 2 denarów karty czekania, odrodzenia i niezdecydowania - jakbym czekał aż samo się coś zmieni i nie miał pomysłu co z tym zrobić

 

Ogólne samopoczucie:

Pustelnik - 10 buław - 3 buław karta poczucia samotności, przytłoczenia, zbyt dużego ciężaru na swoich barkach ale także karta nowych możliwości, które są na wyciągniecie ręki, ogólnie ciężki to rok, bez polotu, trudny i wyniszczający, ale z obiecująca końcówką zmiany na lepsze, w 3 buław te zmiany już się zaczęły. I faktycznie tak było, ten rok była dla mnie ciężki i stresujący, głównie za sprawą dużej ilości pracy i dużych wydatków, w dodatku poczucie samotności dominowało w roku

 

Uczucia, miłość

Królowa pucharów - Rycerz mieczy - SiłaJest i ona, królowa pucharów, kobieta może poderwać serce do góry, rycerz mieczy dosyć nerwowa atmosfera w sferze uczuć, nieprzyjemne rozmowy, siła to znów karta namiętności, panowania nad emocjami - jaki był to rok? Początek był próbą odnowienia relacji z ex, potem emocjonalna pustka, końcówka roku nowa kobieta zawróciła w głowie, stąd chyba ta pucharowa jako nowa kobieta, rycerz mieczy, bo nie jest to łatwa relacja, ona dopiero raczkuje i siła, która mówi, że to jednak coś poważniejszego

 

Relacje, partnerstwo, przyjaźnie

10 denarów - 6 denarów - Królowa denarów tutaj mamy karty związku, rodziny, dobrobytu, potem pomagania, wydatków i wreszcie królowa denarów - ciężko mi to odnieść do mojego roku, bo w związku nie byłem, aczkolwiek myślałem o potrzebie związku, dlatego myślę że w tych kartach ukryły się pragnienia stworzenia związku

 

Praca i sprawy zawodowe

6 mieczy - 5 denarów - paź denarów6 mieczy to wyjście po nowe, zostawienie starego, 5 monet to bieda, niedostatek, paź monet to nowe doświadczenia - o ile niczego nie zmieniałem w sprawach zawodowych wiec nie wiem co 6 mieczy tutaj mówi, o tyle 5 denarów pasuje jak najbardziej bo miałem okres taki, że prawie nie zarabiałem i niewiele ode mnie zależało, paź wskazuje na nowe doświadczenia, rzeczywiście nowych spraw w pracy nie brakowało

 

Finanse i sprawy finansowe

4 pucharów - Królowa mieczy - 4 buław4 pucharów to karta przesytu, królowa mieczy znowu jakaś kobieta, 4 buław dom mieszkanie, owszem sporo wydatków na remont mieszkania, ale skąd 4 pucharów? powiedziałbym że odczuwałem niedosyt pieniędzy, a nie ich przesyt,

 

To co było dla mnie najważniejsze w tym roku

7 pucharów - Księżyc - Kapłanka tutaj marzenia, może nawet nierealne bo dalej karta iluzjo, kapłanka to tajemnica -faktycznie ten rok to takie nierealne oczekiwania, trochę bujanie w obłokach z nadzieją, ze jakoś to będzie

 

To co było niespodzianką, czego się nie spodziewałem

9 denarów - Słońce - Gwiazda9 denarów karta luksusu, słońce okres wakacyjny, gwiazda może nowe uczucie - miałem dość nieoczekiwany wyjazd wakacyjny, ale tez zupełnie nie spodziewałem się nowej interesującej znajomości, może ta gwiazda ma związek z królowa pucharów? Bo chyba ta kobieta jest największym zaskoczeniem w tym roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...