Skocz do zawartości
anavrin

Jowisz i Saturn w dziale 'Planety i ich aspekty'

Rekomendowane odpowiedzi

anavrin

Witajcie! Ostatnio pochłaniam treści z działu Astrologia > Planety i ich aspekty. Interesują mnie charakterystyki planet, ich wpływy w znakach i w domach. Uwielbiam wszystkie przyklejone tematy. Zauważyłam, że brakuje w nich charakterystyk m.in. Jowisza i Saturna. Znalazłam dużo info o aspektach tych planet, ale nie o ich wpływie na domy lub znaki. Nie wiem też skąd autorki przyklejonych postów brały informacje, czasem brakuje źródeł, stawiam na mix książek, wykładów i doświadczenia;) Może ktoś podejmie się uzupełnienia brakujących wątków? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Kolejność raczej odwrotna: internet, książki, wykłady, doświadczenie xd

Charakterystyk brakuje, bo brakuje chętnych nie tylko do porządnego opracowania tematu, ale i do wrzucenia informacji (na poziomie) z netu. No i co tu dużo mówić, niewiele już jest na forum osób interesujących się astrologią, a te co są nie mają za wiele czasu, by szerzyć kaganek oświaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anavrin

Chyba trochę się robię leniwa przez to, że tyle wiedzy jest 'podane na tacy' ;p Na początku nauki łatwiej jest mi się wesprzeć na sprawdzonym i opracowanym info, któremu ufam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi