Jump to content

Dziecko


kalinka41

Recommended Posts

Po tym jak kilka razy śniłam, że jestem w ciąży, a później, że rodzę teraz przyśniło mi się, że mam dziecko - noworodka, zmieniam mu pieluchy , usypiam...Nie wiem czemu ala bardzo niepokoją mnie te sny....bardzo...

Link to comment
Share on other sites

wg mnie ten sen przejawia Twoją chęć bądź obawę przed ciążą i macierzyństwem.

powinnaś samodzielnie przeanalizować uczucia i przeżycia, jakie kojarzą ci się z tematyką snu. jest taka możliwość, że Twoje sny to po prostu odzwierciedlenie tych pragnień, obaw, uczuć, z jakimi kładziesz się spać.

a może te sny miały zwrócić uwagę na jakieś ważne czynniki? np Twoje postrzeganie macierzyństwa.

jest wiele opcji, a ich trafność zależy tylko od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za próbę interpretacji. Myślałam o tym ale...to chyba nie to. Chociaż , kto to wie. Tak naprawdę bardziej niepokoi mnie to, ze ten sen mnie niepokoi niż sam sen...Czy to ma sens? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

kalinka41, a może jakieś zmiany w Twoim życiu miały miejsce ostatnio?? Ciąża bywa symbolem planów, które dojrzewają w nas i czekają na realizację, za dziecko symbolizuje zmiany, które już zaszły, plany, które zostały już w pomyślny sposób zrealizowane.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu myślę o zmianie pracy bo w tej osiągnęłam "zenit" - szczyt moich aspiracji i możliwości...ale ciągle brak mi chyba odwagi na ten zasadniczy krok...Może to to...Tylko skąd tak wielki niepokój, który sen wywołuje...?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...