Skocz do zawartości

Luty 2018


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Po ciężkim dla mnie styczniu - zero energii i marazm wchodzę optymistycznie w luty, choć wiem, ze finanse bedą wyzwaniem w tym miesiącu.

 

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharow - ostatnio skupiam się na sobie szczególnie analizuje własne potrzeby emocjonalne i uczucia do innych

2. Na przeciw - Diabeł - wszędzie pełno mezczyzn, którzy chcą cos ode mnie, ewnetualnie zobowiązania finansowe

3. Przeszlosc - 4 puchary - marazm i znudzenie chyba wszystkiem

4. Świadomość - As buław - nabrałam energi i zaczynam działać, pracuje nad nowa soba i lepszym życiem

5. Podświadomość - 10 pucharow - Hmm nie mam pojęcia nie czuje tego

6. Bliska przyszłość - as denarów - nowa dieta, nowy trening, propozycja pracy ( nie bardzo mo pasuje lokalizacja kasa przesadzi, nowy mężczyzna tutaj jestem ostrożna)

7. Moja postawa - 3 monety - wejście na wyższy poziom w każdej dziedzinie

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow oszuści, musze uważać ktos bedzie mi nawijał makaron na uszy

9. Obawy nadzije - śmierc i 8 monet raczej nadzije na lepsze zmiany, by miec poczucie bezpieczeństwa

10. Dalsza przyszłość - Świat Dociagnelam króla buław, króla mieczy - jakieś zgromadzenie mezczyn Hmm mysle ze uda mi sie osiągnąć zamierzony cel w Asie denarów, pojawi sie nowy mezczyna króla mieczy znam ;)

Rada 8 mieczy - z każdej sytuacji jest wyjście ...poradzę sobie

Odnośnik do komentarza

Królowa pucharów - jesteś trochę zmęczona i rozczarowana tym, co było. Z nadzieją patrzysz w przyszłość, żeby wreszcie coś zaczęło iść po Twojej myśli i żeby można było odetchnąć z ulgą.

XV Diabeł - możliwe, że ktoś będzie próbował Cię uwieść. Możliwe też jakieś kłopoty finansowe (długi). Ty sama też możesz jakoś siebie ograniczać.

4 puchary - nuda, marazm, zrezygnowanie

As buław - nowy początek, więcej energii, plany

10 pucharów - zakończenie pewnego cyklu. Emocjonalnie chcesz iść do przodu, czyli zerwać ze stagnacją, nudą i beznadzieją.

As denarów - nowe możliwości, może jakaś inwestycja, nowa praca, nowe nabytki.

3 monety - praca, praca, praca

7 mieczy + 7 pucharów - o tak, bądź czujna. Nie bujaj w obłokach i nie mów wszystkiego wszystkim. Najpierw obserwacja

XIII Śmierć + 8 denarów - chcesz skończyć z tym co było. Chcesz zostać nagrodzona za swoje wysiłki. Chcesz coś osiągnąć.

XXII Świat + Król buław + Król mieczy Z sumowania X Koło Fortuny - zmiany, myślę że na lepsze. Jakiś dar od losu.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharow - Jesteś rozczarowana swoja obecna sytuacją

2. Na przeciw - Diabeł - pokusy,

3. Przeszlosc - 4 puchary - znudzenie i zastój

4. Świadomość - As buław - chcesz coś zmienić

5. Podświadomość - 10 pucharow - chcesz zmian, stabilizacji, szczęścia

6. Bliska przyszłość - as denarów - nowa szansa na coś, może pracę, albo miłość

7. Moja postawa - 3 monety - twoje nastawienie jest dobre, masz plany i chcesz je realizować

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow - zbyt wiele od ciebie chcą niekoniecznie z czystymi intencjami

9. Obawy nadzije - śmierc i 8 monet -masz nadzieję na rozpoczęcie nowego etapu

10. Dalsza przyszłość - Świat Dociagnelam króla buław, króla mieczy - nie chcesz żeby było jak do tej pory, odetniesz sie od pewnych ludzi

Rada 8 mieczy - dokładnie

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharow -Skupiasz się na emocjach.

2. Na przeciw - Diabeł - Mogą byc jakieś flirty, toksyczne relacje, albo coś z kasą, jakieś problemy.

3. Przeszlosc - 4 puchary -No zostawiasz za sobą taką zastaną energię i nudę.

4. Świadomość - As buław - Masz dużo energii i nowy etap przed sobą :)

5. Podświadomość - 10 pucharow - Chcesz spokoju, radości.

6. Bliska przyszłość - as denarów -Jakaś szansa, może coś związanego z finansami :)

7. Moja postawa - 3 monety -Gotowa jesteś na naukę :)

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow Też uważam, że jakieś oszustwo możliwe, uważaj.

9. Obawy nadzije - śmierc i 8 monet- Może liczysz na jakieś zmiany w pracy.

10. Dalsza przyszłość - Świat Dociagnelam króla buław, króla mieczy -No otworzysz się, może Świat wprost pokazuje jakieś wyjazdy i faktycznie dwóch Panów na horyzoncie ;).

Rada 8 mieczy - cóż mam dodać, tak jak piszecie :)

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharów - możliwe, że jesteś nazbyt emocjonalna, ew. za dużo się przejmujesz, może szukasz uczuć,możliwe też, że w Twoim życiu jest bliska Ci kobieta w typie Królowej Pucharów

2. Na przeciw - Diabeł - są mężczyźni, którzy Ciebie pożądają, ale nie ma szans na wiecej

3. Przeszlosc - 4 puchary - najbliższy czas to okres poszukiwań, rozmyślań o stabilizacji, ale brak działania

4. Świadomość - As buław - że jak zechcesz, to możesz mieć faceta na skinienie

5. Podświadomość - 10 pucharow - pragniesz rodzinnego szczęścia

6. Bliska przyszłość - as denarów - szansa na coś konkretnego

7. Moja postawa - 3 monety - jesteś gotowa na rozwój

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow sami ściemniacze

9. Obawy nadzieje - śmierc i 8 monet boisz się, że tak już będzie zawsze

10. Dalsza przyszłość - Świat, dociagnelam króla buław, króla mieczy - poznasz dwóch, jeden możliowe, że na wyjeździe lub obcokrajowiec, drugi to rozwodnik

Rada 8 mieczy - bądź powściągliwa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ThePhoenix

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharow - jesteś zbyt emocjonalna na Ten czas, trudno ci coś zrobić konkretnego , podjąć decyzję A nawet logicznie myśleć, kobieta która chce pokochać

2. Na przeciw - Diabeł - za dużo pokus dookoła by zbeszczescic ta delikatna k.pucharow

3. Przeszlosc - 4 puchary - lekka depresja

4. Świadomość - As buław - że jesteś atrakcyjna dla facetów i że widzisz światełko w tunelu

5. Podświadomość - 10 pucharow - podświadomie może pragniesz po prostu miłości i rodziny (zgadzało by się z tą pucharowa)

6. Bliska przyszłość - as denarów - praca, prezent , większa kasa, coś konkretnego się nadarzy

7. Moja postawa - 3 monety - wspolpracujesz z resztą grupy i wkładasz starania

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow - ktoś będzie cię bajerowal by cię oszukać, okraść

9. Obawy nadzije - śmierc i 8 monet znaleźć nową pracę która cię będzie wciagac, interesować i da zarobek

10. Dalsza przyszłość - Świat Dociagnelam króla buław, króla mieczy - wyjdziesz do ludzi, otworzysz się, facetów chyba spotkasz w miejscu ci nie znanym

Rada 8 mieczy - jeśli się czujesz niekomfortowo w jakiejś sytuacji to się po prostu z niej uwolnij.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Sytuacja obecna - Królowa Pucharow - będzie emocjonalnie, skupisz się na sobie i swoich emocjach

2. Na przeciw - Diabeł - mogą też być jakieś nerwy i stresy, gniew, trudne emocje

3. Przeszlosc - 4 puchary - będziesz przeżywać, czuć żal i rozczarowanie

4. Świadomość - As buław - ale jednak poczujesz jakąś nową szansę, świeżą energię

5. Podświadomość - 10 pucharow - mi często ta karta pokazuje dużo uczuć w jednym, krótkim czasie, zarówno tych pozytywnych jak i negatywny, często też pokazuje mi niesmak...

6. Bliska przyszłość - as denarów - na pewno coś nowego związanego być może z pracą, może szansa na jakieś pieniądze

7. Moja postawa - 3 monety - jeżeli się dokształcasz to moim zdaniem na tym się skupisz, na swoich umiejętnościach, które będziesz szlifować lub pokażesz się w pracy jako dobra specjalistka

8. Otoczenie - 7 mieczy 7 pucharow - trzeba uważać mogą być nieczyste zagrywki

9. Obawy nadzije - śmierc i 8 monet -boisz się zmiany w pracy

10. Dalsza przyszłość - Świat Dociagnelam króla buław, króla mieczy - jakieś otworzenie się na nowe relacje

Rada 8 mieczy - pewnie, że sobie poradzisz, trzeba się tylko dobrze rozglądać dookoła siebie:-)

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...