Skocz do zawartości

Luty- Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Matka i żona. Pracuję, ale szukam pracy od grudnia i nic się nie dzieje... jeszcze nigdy tak nie miałam, aby nikt mnie zapraszał nawet na rozmowy...

 

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów - będzie bardzo aktywnie i będę skupiona na swojej pracy

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc - początek miesiąca będzie ok, ale później karty dziwne, tak jakbym miała jakąś bardzo dużą zmianę, muszę uważać na ten księżyc na końcu, bo on nie wróży nic dobrego...

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - dalej jedno wielkie nic...

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - oj coś przykrego mnie czeka.. widać duży ból i gniew związany ze zmianami

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- poczuję się atrakcyjna, zmiana figury będzie też bardziej widoczna😍

 

Dziękuję za interpretacje i życzę Wam miłego miesiąca❤

Odnośnik do komentarza

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów- No widać dużą aktywność w sferze zawodowej, finansowo będzie dobrze :)

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc- Najpierw ok, potem jakby wkroczysz w nowy etap, ale z obawami.

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - Nie widać nic nowego, Kielichowa to niestety rozczarowania.

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy- Jakaś przykrość, może ze strony faceta i duży stres się zaznacza.

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- Poczujesz się ładniejsza, będziesz aktywnie działać, ładne karty :)

 

Dobrego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów - skupienie na pracy, współpraca z kimś, dążenie do polepszenia sytuacji

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc - Ja tu widzę twoją chęć zmiany pracy, zerwanie istniejącej współpracy i szukanie nowej ale w tajemnicy

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - rozczarowanie, że nadal nic się w tej materii nie dzieje

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - Jakaś zła wiadomość,ktoś może chcieć cie wykorzystać

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- postęp

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ThePhoenix

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów - namietna para, karty mówią o zarobkach i pracy....🤔.. może dostaniesz jakiś prezent....

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc - niepoważna propozycja i jej zakończenie w potajemny sposób, księżyc pokazuje lęki

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - karty radzą byś zbalansowala swoje emocje i się tak nie męczyła tym faktem, poproś o pomoc jeśli czujesz że nie dajesz rady, nie rób wszystkiego sama.

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - jakieś oszustwo , zdrada

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- powoli i do przodu

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

***WERYFIKACJA***

 

Caitriona

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów- No widać dużą aktywność w sferze zawodowej, finansowo będzie dobrze :)

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc- Najpierw ok, potem jakby wkroczysz w nowy etap, ale z obawami.

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - Nie widać nic nowego, Kielichowa to niestety rozczarowania.

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy- Jakaś przykrość, może ze strony faceta i duży stres się zaznacza.

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- Poczujesz się ładniejsza, będziesz aktywnie działać, ładne karty :)

 

Ceres

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów - skupienie na pracy, współpraca z kimś, dążenie do polepszenia sytuacji

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc - Ja tu widzę twoją chęć zmiany pracy, zerwanie istniejącej współpracy i szukanie nowej ale w tajemnicy

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - rozczarowanie, że nadal nic się w tej materii nie dzieje

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - Jakaś zła wiadomość,ktoś może chcieć cie wykorzystać

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- postęp

 

ThePhoenix

Aura miesiąca - król buław, królowa buław, 9 denarów+8 denarów - namietna para, karty mówią o zarobkach i pracy...... może dostaniesz jakiś prezent....

 

Praca- 2 pucharów, głupiec, śmierć+księżyc - niepoważna propozycja i jej zakończenie w potajemny sposób, księżyc pokazuje lęki

 

Poszukiwania pracy- królowa kielichów, umiarkowanie, 10 buław - karty radzą byś zbalansowala swoje emocje i się tak nie męczyła tym faktem, poproś o pomoc jeśli czujesz że nie dajesz rady, nie rób wszystkiego sama.

 

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - jakieś oszustwo , zdrada

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- powoli i do przodu

 

Chciałam tylko powrócić do 2 punktów:

Czego się nie spodziewam- 3 mieczy, rycerz buław, diabeł+9 mieczy - oj coś przykrego mnie czeka.. widać duży ból i gniew związany ze zmianami - pewna informacja mnie poraziła i przeraziła. Pokrótce - dowiedziałam się, że jest wiele osób mnie lubi w pracy, ale wiele osób jest zazdrosnych o to, że w przeciągu 2 lat awansowałam 2 razy... a to arabska firma, więc wiadomo, która nacja czeka teraz na mój błąd i moje potknięcie... Arab, z którym pracowałam odszedł i on mnie bardzo bronił, a teraz jego nie ma.... i wszystkich "ciekawi" jak długo się utrzymam na powierzchni ziemi... w życiu czegoś takiego nie przeżyłam i naprawdę nie wiedziałam, że można źle życzyć innym...

 

Odchudzanie- gwiazda, rydwan, rycerz denarów- poczuję się atrakcyjna, zmiana figury będzie też bardziej widoczna - karty baaardzo fajne to pokazały - na początku miesiąca bardzo dużo osób mówiło mi jak już super wyglądam, więc czułam się atrakcyjna, w Rydwanie odchudzanie przyśpieszyło, a później dopadły mnie stresy w pracy i zaczęłam podjadać... i tak podjadałam, że przytyłam w ciągu 2 tygodni 0,8kg.... więc denarowy pięknie to pokazał...

 

BArdzo Wam wszystkim dziękuję!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...