Skocz do zawartości

Palić trumnę


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co oznacza trumna we śnie? Bo aż się boję.. śniło mnie się, że w jakimś pomieszczeniu zobaczyłam moją siostrę, stała przy dużym piecu wmontowanym w ścianie i piec był otwarty. Była tam wsunięta trumna do połowy.. zapytałam ją co robi? Ona z uśmiechem na ustach odp., że pali moją trumnę. Jak to moją? Ona odp.,że tak. Dotknęłam ją i mówię, że ładne drewno, bukowe chyba , brązowe.. no i wsunęła tą trumnę całą do pieca, buchły jasne żółte płomienie zamknęła piec i koniec. Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś problemy osobiste? Zdrowotne? Finansowe? Jakie są Twoje relacje z siostrą?

Trumna - w moich snach - oznacza koniec, ogień - oczyszczenie, uwolnienie się od czegoś. Pytam o relacje z siostrą, bo dla mnie wygląda to tak, jakby miały się skończyć jakieś problemy.

I tu dylemat - czy to siostra pomoże uwolnić się Tobie od problemów, czy też oczyści się atmosfera między Tobą i siostrą, znikną kłótnie, waśnie, spory.

Ogólnie odbierałabym ten sen pozytywnie.

Podkreślam, że nie jestem specjalistka, piszę na podstawie własnych doświadczeń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś problemy osobiste? Zdrowotne? Finansowe? Jakie są Twoje relacje z siostrą?

Trumna - w moich snach - oznacza koniec, ogień - oczyszczenie, uwolnienie się od czegoś. Pytam o relacje z siostrą, bo dla mnie wygląda to tak, jakby miały się skończyć jakieś problemy.

I tu dylemat - czy to siostra pomoże uwolnić się Tobie od problemów, czy też oczyści się atmosfera między Tobą i siostrą, znikną kłótnie, waśnie, spory.

Ogólnie odbierałabym ten sen pozytywnie.

Podkreślam, że nie jestem specjalistka, piszę na podstawie własnych doświadczeń.

 

Pozdrawiam

 

Dobrze kombinujesz ale przeoczyłaś jeden szczegół który jest bardzo istotny w tym śnie - wystająca trumna z ognia- niby szczegół a zmienia wszystko - już tłumaczę.

Rzeczywiście trumna to jakieś stare sprawy a skoro jest drewniana to tyczy się spraw materialnych. Sprawy które kiedyś były zarzewiem nieporozumień i "gorących " kłótni i to symbolizuje właśnie ogień jako symbol ( w tym przypadku ) podgrzanej atmosfery. Sprawa powróci ale po żarliwiej wymianie zdań być może w formie wypominania ( to symbolizuje twoje pytanie i zdziwienie) sprawa znowu przycichnie a być może znikanie na zawsze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta siostra co mi się śniła to mam z nią bardzo dobre relacje i nigdy o pieniądze się z nią nie kłóciłam.. raczej ona zawsze mi pomaga jak ma jakieś kłopoty nawet i finansowe.. za to miałam problemy z drugą siostrą, z którą się bardzo często kłóciłam o wszystko, a teraz jest spokój. Ciekawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podejść do sprawy trochę inaczej niż przez pryzmat osoby siostry - tu chodzi o zaskoczenie coś co twoim zdaniem już dawno nie jest problemem nagle zostanie wyciągnięte i będzie zarzewiem kłótni dlatego jest zmieniona osoba w śnie ( zamienione siostry) jako symbol zaskoczenia.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz ale przeoczyłaś jeden szczegół który jest bardzo istotny w tym śnie - wystająca trumna z ognia- niby szczegół a zmienia wszystko - już tłumaczę.

Rzeczywiście trumna to jakieś stare sprawy a skoro jest drewniana to tyczy się spraw materialnych. Sprawy które kiedyś były zarzewiem nieporozumień i "gorących " kłótni i to symbolizuje właśnie ogień jako symbol ( w tym przypadku ) podgrzanej atmosfery. Sprawa powróci ale po żarliwiej wymianie zdań być może w formie wypominania ( to symbolizuje twoje pytanie i zdziwienie) sprawa znowu przycichnie a być może znikanie na zawsze.

Pozdrawiam:

Sławomir

 

Twoja szkoła Sławku :) Kiedy ja mam problem z interpretacją snu, uderzam prosto do Ciebie :) Opierając się na Twoich wskazówkach kilka razy trafiłam z własnymi snami, dlatego odważyłam się wtrącić swoje trzy grosze.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

 

A autorce postu życzę spokoju i rozwiązania wszelkich problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja szkoła Sławku :) Kiedy ja mam problem z interpretacją snu, uderzam prosto do Ciebie :) Opierając się na Twoich wskazówkach kilka razy trafiłam z własnymi snami, dlatego odważyłam się wtrącić swoje trzy grosze.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

 

A autorce postu życzę spokoju i rozwiązania wszelkich problemów :)

 

Brawo TY!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...