Jump to content

Maszyna do szycia


malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

A co ozn. jak śniłam, że wspinam się z jakąś dziewczyną na drzewo wysokie (jakieś iglaste), weszłyśmy na szczyt ja z jednej strony a ona z drugiej i to drzewo przechyliło się i runęło z nami, ale nam nic się nie stało. Po prosto je powaliłyśmy i ona wyciągnęła piłę i zaczęła ciąć to drzewo. Widziałam duży pień o ogromnej średnicy, jasnobrązowy, i ona zaczęła z tego pnia wycinać maszynę do szycia.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen rzekłbym dziwny i moim zdaniem trzeba przewrócić do góry nogami znaczenie pewnych symboli.

szkoda że nie wiem co robisz w życiu to mogłoby rzucić pewne światło ale zrobimy tak że ja ci wskaże na dziedziny życia a ty odniesiesz to do twojej sytuacji.

Drzewo w snach to przeważnie symbol modlitwy ale nie w twoim przypadku bo moim zdaniem to symbol marzeń, wyobrażeń, nadziei związanych z tym co wykonujesz w życiu czyli coś co związane jest z pracą jak pracujesz lub nauką jak się uczysz (tu musisz odnieść się do swojej sytuacji). Twoje marzenia, wyobrażenia rosły ( to symbolizuje wdrapywanie się po drzewie) aż pojawiła się jakaś przyczyna która sprowadziła cię na ziemię moim zdaniem ta przyczyna pojawiła się w tobie może to kwestia przemyśleń innego spojrzenia na siebie. Upadek nie był bolesny także to nie była jakaś super ważna sprawa od której zależy twoje życie i los całego świata. Po "upadku" sama nie wiesz co z problemem dalej zrobić i tu pojawia się owa dziewczyna która przekuła swoją porażkę w działanie naprawcze z którego to będą jakieś korzyści przynajmniej potencjalne i to jest znaczenie symbolu maszyny do szycia który to sprawił mi najwięcej problemów.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

tak to prawda, dzisiaj się coś wydarzyło z byłą pracownicą co sprawiło mały problem,ale wzięłam sprawy w swoje ręce i zadziałałam.

Link to comment
Share on other sites

To sprawę znaczenia mamy z głowy.

Pytanie:

Sen poprzedzał wydarzenie?

I jeszcze jedna rzecz. W twoich snach często pojawia się symbol drewna i zwróć uwagę że opisując sen drewno opisujesz szczególnie dokładnie np.: trumna była z ładnego drewna chyba bukowego, drzewo po który się wspinałaś było iglaste itp. Drewno jest symbolem materii ale najbardziej "ulotnym" z tych symboli które w snach się pojawiają bo wystarczy iskra ........ Co to może znaczyć? Moim zdaniem to że sprawy materialne są dla ciebie bardzo istotne i dużą cześć energii poświęcasz na to aby nie stracić i strata materialna jest dla ciebie bardzo bolesna tak jakbyś podświadomie robiła wszystko aby chronić swój majątek wiedząc że z potencjalną stratą ciężko by było ci się pogodzić.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...