Jump to content

Mężczyzna, zakochany, umierający, wojna, ucieczka.


Ina82
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretacje snu.

 

Sen był bardzo realistyczny, były w nim osoby które znam w rzeczywistości.

 

Było domowe spotkanie ze znajomymi i naszymi dziećmi, wszystko jak najbardziej pozytywne i ok. W tym śnie pojawili się mężczyźni w rożnym wieku, ale raczej nie młodzi (ja mam 36lat). Robiło się późno wiec szykowałam sypialnie dla naszych córek. I zawsze spotykałam tam tych mężczyzn, których nie znałam. Każdy się jakoś kleił do mnie co było dla mnie odpychające. Ten jeden mężczyzna szczególnie zapamiętany był ponad wszystko zakochany we mnie i świata poza mną nie widział. Odrzucałam jego uczucia ponieważ widziałam go po raz pierwszy w życiu, on był strasznie uparty i nie odpuszczał (podobał mi się). W śnie nastąpił kolejny dzień. Obudziłam się w łóżku z innym obcym starszym mężczyzna, nic z nim nie robiłam. Wieczorem byłam w mieście, chłopak który był we mnie zakochany był z jakaś blondynka w autobusie (był zły/smutny za odrzucone uczucia). Autobus skończył trasę, on i ta dziewczyna położyli się na ulicy i rozmawiali. Inny chłopak którego nie znałam, wjechał w nich sportowym autem (chciał zabić mężczyznę). Oboje walczyli o życie a ja byłam przerażona bo chciałam z nim porozmawiać o sytuacji z poprzedniego dnia. Nie wiem czy przeżyli. Chłopak co spowodował wypadek był zazdrosny o mnie, choć nie wiem jak to możliwe bo go nie znałam. Ten sen jakby się skończył i pojawił kolejny z zupełnie innym wątkiem.

 

Byłam w typowej kamienicy w Polsce w jakimś mieszkaniu, które znałam. Wysoko 3 lub 4 piętro, wiele z tego mieszkania było widać. Mieszkał tam starszy pan, nie znałam go, ale byliśmy jak rodzina. Nastąpiła wojna do złudzenia podobna do 2 wojny światowej. Niemcy zaatakowali Polskę i musiałam w tym mieszkaniu jakiś czas pozostać. Pojawił się jakiś mężczyzna który dał mi kluczyki do auta zaparkowanego na dole, na niemieckich numerach. Powiedział, gdy będzie już bardzo źle, wsiądź do auta i jedz pod ten adres (dał kartkę z adresem w Niemczech). Widziałam jak wojna się toczyła, czołgi, wojskowe ciężarówki, bombardowanie miasta. U nas w mieszkaniu było ok, ale miasto było już tak zniszczone ze musiałam uciekać. Tym samochodem ruszyłam w kierunku Niemiec. Schowałam się w małej wiosce, gdzie była cisza i spokój. Sen się skończył.

 

A teraz krótki opis realnego życia. Mieszkam na stałe w Niemczech, mam męża Niemca i córkę. W ostatni piątek okazało się z testu ze jestem w ciąży. Nie planowaliśmy, nie chcieliśmy. Rozważam aborcje.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o interpretacje snu.

 

 

A teraz krótki opis realnego życia. Mieszkam na stałe w Niemczech, mam męża Niemca i córkę. W ostatni piątek okazało się z testu ze jestem w ciąży. Nie planowaliśmy, nie chcieliśmy. Rozważam aborcje.

 

Witam!

To jest cała i najtrafniejsza interpretacja twojego snu. Podświadomość próbuje przełożyć wydarzenia które wstrząsnęły twoim dotychczasowym życiem i nie szukałbym tajemniczych znaczeń bo to nie ma sensu.

Moim zdaniem jak trochę ochłoniesz pojawią się sny które ci pomogą w odjęciu decyzji daj sobie czas.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...