Jump to content
Sign in to follow this  
Arbogast

Czy relacja karmiczna jest symetryczna?

Recommended Posts

Arbogast

Słuchajcie, chciałem zapytać o relacje karmiczne, niekiedy w rozkładach wychodzi, że dana znajomość jest karmiczna, potwierdza to numerologia.

Relacja karmiczna z reguły nie jest łatwą relacją, są to bardzo szarpane znajomości, ale nie przypadkowe. Jedna osoba pyta o drugą, wychodzi, ze relacja jest karmiczna, osoby musiały się spotkać, coś ze sobą przerobić, ale czy ta karma jest symetryczna? Czy to oznacza, ze te dusze się potrzebują wzajemnie, czy tylko jedna drugiej? Czy odczucia jakie ma jedna osoba towarzyszą drugiej? Jak to wg was wygląda.

Przykład: poznałem kobietę, okazuje się, ze jesteśmy karmiczni, relacja jest trudna, ja odczuwam trudy tej karmy, ale czy ona też?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Amarena

Też jestem tego ciekawa... wiem, wątek jest stary, ale może by go odświeżyć? Może ktoś kto się zna na takich relacjach odpowie?

Podobno jestem w relacji karmicznej. Mam poczucie i miałam od początku, że on nie przypadkowo się pojawił na mojej drodze, na pewno wiele wniósł do mojego życia, ale zastanawiam się czy ja do jego życia też...? Czy on tak samo odczuwał? (Związek się rozpadł ale kontakt jest do dziś, taka przyjaźń na odległość) . 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Amarena

Hej ezoforumowicze! Czy ktoś się zna na tym? (pytanie powyżej) :) W całym forum nie ma nikogo kto się zna na relacjach karmicznych? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...