Skocz do zawartości
tasman

Sen o samobójstwie nieznajomej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

tasman

Witam,

Na wstępie chciałem się przywitać, wiem, że to mój pierwszy post na forum i powinienem to zrobić w osobnym dziale, ale piszę na szybko, ponieważ nigdy nie wierzyłem w sny, ale tak dziwnego snu jeszcze nigdy nie miałem i postanowiłem szukać jego interpretacji, jak zwykle snów nie pamiętam, to ten pamiętam z wszystkimi szczegółami.

Sen:

Byłem w jakimś mieszkaniu, mieszkanie było nowe, nowocześnie umeblowane, przeważały kolory bieli, był dzień, chciałem zasunąć elektryczne rolety ( na pilota ), żeby mi słońce nie świeciło, ale coś było z nimi nie tak, nie chciały się zasunąć . Podszedłem do okna, żeby sprawdzić co jest z roletami nie tak. Gdy byłem przy oknie, zaczęła grać muzyka, od sąsiada, dość głośno, chciałem zobaczyć z którego piętra donosi się dźwięk ( okno wychodziło na duży parking, blok był w kształcie litery L , gdy patrzyłem na wprost z okna, po prawej stronie był blok ) na balkonach zauważyłem ludzi, na balkonach i w oknach, którzy patrzyli się na coś. Po tym jak chciałem sprawdzić na co oni tak się patrzą, odwróciłem głowę w lewo, tam zobaczyłem rozstawiony przez straż pożarną, żółty balon, taki który w filmach rozstawiają, jak ktoś chce skoczyć z dachu. Patrząc dalej w lewo, spoglądnąłem w górę, tam na jakimś wysięgniku, umieszczonym na dachu budynku, stała dziewczyna, która chciała popełnić samobójstwo. Była dość młoda, na oko 25-30 lat, długie kręcone włosy ( nie mam nikogo ze znajomych , kto by mógł być do niej podobny ). Nagle skoczyła, skoczyła tak daleko, że przeskoczyła owy balon, i uderzyła w ziemię. Po czym … zaczęła „pełznąć” nie wiem jak to inaczej nazwać, w stronę bloku, była połamana. Policjanci którzy byli na miejscu, jak zobaczyli jak ona „pełznie” zaczęli się śmiać, a ja się obudziłem.

Czy ktoś się spotkał z podobnym snem, co może on oznaczać, czy w ogóle coś oznacza, generalnie szukałem w internetowych sennikach czegoś na temat samobójstwa, w skrócie jest to postrzegane jako nieszczęście z własnej winy, ale sen był bardziej złożony.

Dużo było w nim zmiennych i szczegółów. Dlatego postanowiłem się zarejestrować na forum i ewentualnie dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi