Jump to content

Sen o samobójstwie nieznajomej osoby


tasman
 Share

Recommended Posts

Witam,

Na wstępie chciałem się przywitać, wiem, że to mój pierwszy post na forum i powinienem to zrobić w osobnym dziale, ale piszę na szybko, ponieważ nigdy nie wierzyłem w sny, ale tak dziwnego snu jeszcze nigdy nie miałem i postanowiłem szukać jego interpretacji, jak zwykle snów nie pamiętam, to ten pamiętam z wszystkimi szczegółami.

 

Sen:

Byłem w jakimś mieszkaniu, mieszkanie było nowe, nowocześnie umeblowane, przeważały kolory bieli, był dzień, chciałem zasunąć elektryczne rolety ( na pilota ), żeby mi słońce nie świeciło, ale coś było z nimi nie tak, nie chciały się zasunąć . Podszedłem do okna, żeby sprawdzić co jest z roletami nie tak. Gdy byłem przy oknie, zaczęła grać muzyka, od sąsiada, dość głośno, chciałem zobaczyć z którego piętra donosi się dźwięk ( okno wychodziło na duży parking, blok był w kształcie litery L , gdy patrzyłem na wprost z okna, po prawej stronie był blok ) na balkonach zauważyłem ludzi, na balkonach i w oknach, którzy patrzyli się na coś. Po tym jak chciałem sprawdzić na co oni tak się patrzą, odwróciłem głowę w lewo, tam zobaczyłem rozstawiony przez straż pożarną, żółty balon, taki który w filmach rozstawiają, jak ktoś chce skoczyć z dachu. Patrząc dalej w lewo, spoglądnąłem w górę, tam na jakimś wysięgniku, umieszczonym na dachu budynku, stała dziewczyna, która chciała popełnić samobójstwo. Była dość młoda, na oko 25-30 lat, długie kręcone włosy ( nie mam nikogo ze znajomych , kto by mógł być do niej podobny ). Nagle skoczyła, skoczyła tak daleko, że przeskoczyła owy balon, i uderzyła w ziemię. Po czym … zaczęła „pełznąć” nie wiem jak to inaczej nazwać, w stronę bloku, była połamana. Policjanci którzy byli na miejscu, jak zobaczyli jak ona „pełznie” zaczęli się śmiać, a ja się obudziłem.

 

Czy ktoś się spotkał z podobnym snem, co może on oznaczać, czy w ogóle coś oznacza, generalnie szukałem w internetowych sennikach czegoś na temat samobójstwa, w skrócie jest to postrzegane jako nieszczęście z własnej winy, ale sen był bardziej złożony.

Dużo było w nim zmiennych i szczegółów. Dlatego postanowiłem się zarejestrować na forum i ewentualnie dopytać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...