Jump to content

Rozkład urodzinowy 2018 ZWERYFIKOWANY

Ceres
 Share

Recommended Posts

Rozkład urodzinowy 2018

Singielka, pracująca za granicą, w ciąży, z dawcą genów nie rozmawiam, obecnie siedzę sobie na zwolnieniu lekarskim :)

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - wyczekiwane dziecko

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - wstrzymanie, zatrzymanie, odpoczynek to by się zgadzało, bo nie mam zamiaru pracować w tym roku przynajmniej na regularnym etacie

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - rozsądek będzie powstrzymywał moja chęć na niepotrzebne wydatki

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - problemy z czymś podwójnym, jajniki, nogi, nerki

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - rezygnacja z czegoś, przeprowadzka za granicę, może w wrócę do PL albo wyprowadzę się po prostu od brata bo tu czasami bardzo nerwowo bywa

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie polegać tylko na sobie, nie ze wszystkim sobie poradzę sama

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - porzucę marzenia o tym, że może dogadam się z dawcą genów, nasze drogi kompletnie sie rozejdą

W karierze - V Kielichów, As Monet - cos mnie rozczaruje, może zainteresuje mnie jakaś oferta pracy ale nie uda mi się tam dostać

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - tutaj nie powinno być źle, może wydam na jakiś kurs pieniążki, np językowy

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - powolne dochodzenie do siebie, może po porodzie sporo przytyję ale uda mi się wrócić do swojej wagi, bo będe nad tym pracowała

Najważniejsze wydarzenie tego roku: Paź Monet - dziecko

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - Martwienie się, że coś jest nie tak może że ojciec dziecka się nim nie interesuje albo coś w tym stylu

Inne interpretacje mil widziane :) i bardzo wyczekiwane.

Zdrowie (VI kielichów, II kielichów) - może powrócić jakiś problem zdrowotny.

Uczucia XXII Świat, IV kielichów, II kielichów - ja myślę, że jednak w jakimś minimalnym stopniu dojdziecie do porozumienia, ale nie będziesz w pełni zadowolona.

Kariera V kielichów, As monet - myślę, że ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń i zaproponuje pracę. Może ktoś ze znajomych pomoże.

Finanse paź mieczy, VIII mieczy, III Cesarzowa - może dostaniesz jakieś pieniądze na dziecko.

IV monet, X Koło Fortuny, IX mieczy, X kielichów - poprawa sytuacji finansowej, nieprzespane noce z powodu dziecka, zmęczenie i lekkie zwątpienie, ale ostatecznie odczujesz wsparcie rodziny i będziesz cieszyć się dzieckiem

• Maestro

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław -możliwe, że chodzi o dziecko, ale też o coś nowego, as buław to jednak nowości

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - najpierw sporo chaosu, jakbyś przed porodem chciała coś nadrobić, a potem odpoczynek

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - będziesz zarabiała na Waszą dwójkę - TY i dziecko, aby potem na jakiś czas móc odpocząć

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - może powrócić jakiś problem z dzieciństwa, ale wg mnie nic groźnego

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - wg mnie przez najbliższy czas możesz mieć niezłe dochody, ale jak urodzisz czegoś zrezygnujesz

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - uważaj na kogoś starszego w otoczeniu, a także: nie staraj się być Zosią- Samosią

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - wg mnie oddalenie z ojcem dziecka, ale przy okazji poznasz kogoś jeszcze

W karierze - V Kielichów, As Monet - zmuszona będziesz odejsc od tego co teraz robisz,ale niewykluczona szansa na coś nowego, lub będziesz się w czymś szkolić

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - jakieś dodatkowe pieniądze na dziecko, jak nie będziesz pracować

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - problemy z kręgosłupem

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - niespodziewane problemy rodzinne

Rozkład urodzinowy 2018

Singielka, pracująca za granicą, w ciąży, z dawcą genów nie rozmawiam, obecnie siedzę sobie na zwolnieniu lekarskim :)

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - wyczekiwane dziecko. Dokładnie tak. Wisielec mówi wprost o ciąży, ale mówi też,że naprawdę go bardzo wyczekujesz :)

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - wstrzymanie, zatrzymanie, odpoczynek to by się zgadzało, bo nie mam zamiaru pracować w tym roku przynajmniej na regularnym etacie ehh... nie lubię rycerza mieczy, bo mi pokazuje zadymy,awantury i stres... 9 kijów to defensywa... możesz niestety mieć tutaj problemy i przyjąć zachowawczą postawę

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - rozsądek będzie powstrzymywał moja chęć na niepotrzebne wydatki

zaczniesz oszczędzać. Masz 2 kiele, czyli możesz wiele dawać dziecku, ukochanej osobie

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - problemy z czymś podwójnym, jajniki, nogi, nerki tu ok, nie dopatrywałabym sie czegoś złego

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - rezygnacja z czegoś, przeprowadzka za granicę, może w wrócę do PL albo wyprowadzę się po prostu od brata bo tu czasami bardzo nerwowo bywa

ja dziękuje za V mieczową niespodzianke.... Faktycznie,może być przeprowadzka

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie polegać tylko na sobie, nie ze wszystkim sobie poradzę sama nie brac za dużo na siebie i nie rozmyślać tyle! Nie grzebać w przeszłości

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - porzucę marzenia o tym, że może dogadam się z dawcą genów, nasze drogi kompletnie sie rozejdą tak jakbyś obraziła się na miłość...nie chciała jej

W karierze - V Kielichów, As Monet - cos mnie rozczaruje, może zainteresuje mnie jakaś oferta pracy ale nie uda mi się tam dostać możesz robić coś, co nie daje Ci przyjemności, co Cie rozczarowało i co Cie będzie smucić, za dobre pieniądze

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - tutaj nie powinno być źle, może wydam na jakiś kurs pieniążki, np językowy

paź dn-dziecko, 8 mieczy -schizy, cesarzowa-matka. Możesz czasami nie wiedzieć jak związac koniec z końcem..

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - powolne dochodzenie do siebie, może po porodzie sporo przytyję ale uda mi się wrócić do swojej wagi, bo będe nad tym pracowała uwaga na zatwardzenia. Serio :D jak miałam 4 den to miałam problem ze zdrowym wypróżnianiem się i musiałam tabletki przeczyszczające brać

Najważniejsze wydarzenie tego roku: Paź Monet - dziecko :)

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - Martwienie się, że coś jest nie tak może że ojciec dziecka się nim nie interesuje albo coś w tym stylu z jednej strony wielka radość, że pojawiło się w Twoim życiu dziecko... z drugiej schizy o kasę jak je utrzymać

A nie ma kompletnie żadnej szansy byś się z tym samcem dogadała?

No właśnie nie ma, wydawał się normalny dopóki nie okazało się, że jestem w ciąży. On już 2 ma z eks żoną i więcej nie planował. Powiedział mi, że skoro nie zdecydowałam się usunąć to już nie jego problem.

Bogowie...jak można takim tekstem rzucić...jak można w ogóle tak postąpić... Wiesz co, może i dobrze,że nie masz z nim kontaktu... Bo jak jest takim ****, to może i lepiej,że jego toksyczność nie udzieli się dziecku..

''wydawał się normalny dopóki nie okazało się, że jestem w ciąży.'' - nie raz słyszałam takie teksty w nieco innych kontekstach... Masa kobiet przeżyła to,że facet był spoko, a tu nagle coś się wydarzyło i diabeł zaczął z nich wychodzić... To jest aż w pewien przerażający sposób fascynujące w jaki sposób drugi człowiek potrafi ukryć swoją naturę przed innymi...

Ano wiesz on udaje przed wszystkimi takiego porządnego a przy bliższym poznaniu wyszło szydło z worka, miałam go już dosyć zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie planowałam z nim dzieci ale zdarzył sie wypadek no i skoro już to dziecko jest to oczekiwałam trochę bardziej odpowiedzialnego zachowania po facecie koło 40-stki.

Guest Euterpe

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław

tak, dziecko i wszystko co z nim związane

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław

tutaj mogą być jakieś problemy, jakbyś przez jakąś wiadomość stanęła z boku

doczytaj, dopytuj się, bądź na bieżąco z informacjami

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy

w wydatkach weźmiesz pod uwagę drugą osobę (dziecko) albo ktoś może Cię wesprze

ogólnie w miarę stabilnie

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów

poród; ja tutaj widzę matkę z dzieckiem :)

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy

urodzenie zdrowego dziecka - może to będzie dziewczynka?

może danie sobie rady finansowo

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy

izolacja

brak wiedzy na jakiś temat

-------------------------------------------------------------

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów

zamknięcie się w swoim świecie

mogły tutaj pojawiać się blaski i cienie macierzyństwa

W karierze - V Kielichów, As Monet

zamknięcie jednego etapu i otwarcie się na nowy

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA

pazik dużo nie ma, ale ma, a zawsze lepsze coś niż nic

w 8 mieczach możesz nie dostrzegać całości sytuacji

w Cesarzowej poczujesz się już pewniej

też mogło się tutaj pokazać ograniczenie wydatków ze względu na nowego członka rodziny

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet

stabilnie, później zaczniesz pracować nad utrzymaniem bądź poprawą danego stanu

utrzymanie tego dobrego zdrowia

Najważniejsze wydarzenie tego roku: Paź Monet

dziecko :)

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów

obecny stan (4 monet) ulegnie zmianie (Koło), będą chwile zmartwień (9 mieczy), ale też zadowolenia i poczucia spełnienia (10 kielichów)

to też może oznaczać wchodzenie w nowym etap z obawami, ale też z optymizmem - taka dwojakość, jedno z drugim może się przeplatać

• 2 weeks later...
  • Ekspert

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - no oczywiście baby :)

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław -no wycofanie widać

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - No ja tu widzę wydatki przede wszystkim na baby :)

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów -6 Kieli to dziecko, skupisz się głównie na nim :)

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - Zostanie mamą i może jakieś obawy w związku z tym.

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie odsuwać się od ludzi ;)

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - Może otworzysz się na nowe, i pojawi się nowe uczucie- 2 Kielichy.

W karierze - V Kielichów, As Monet - Widać faktycznie jakiś smutek/rozczarowanie. Pojawi się może coś nowego :)

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - Widać wydatki przede wszystkim na dziecko i na siebie, 8 Mieczy - może będziesz musiała po prostu się ograniczać ;)

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - Zdrowie ok, włożysz pracę, aby było dobrze :)

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - taka sinusoida trochę, raz stabilnie, potem zmiennie, jakieś zmartwienia i radości ;).

Wszystkiego dobrego :)

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - dziecko i nowe energie

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - widać zatrzymanie i mogą się pojawić jakieś zmartwienia z tym związane

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - będzie Ci wystarczało, ale wydaje mi się, że będziesz musiała też trochę przyoszczędzić

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - tutaj to nie wiem:-(

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - możliwe, że ktoś Cię wesprze finansowo z rodziny

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - uważać na tzw. przesadną samodzielność, pamiętaj, aby rozmawiać o swoich problemach i nie odcinać się od ludzi, nauczyć się prosić o pomoc

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - pogodzisz się z rozczarowaniem i chyba z tym, że nie będzie relacji z ojcem dziecka

W karierze - V Kielichów, As Monet - może być jakaś okazja, tylko nie wiadomo, czy ją wykorzystasz

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - początek roku pokazuje jakieś szanse na zarobki, później widać, że trochę się to przytnie i później znów rozbuja

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - może i tak być....

• 2 years later...

Dziękuję za pomoc.

Weryfikacja

W dniu 21.02.2018 o 22:39, Ceres napisał:

Rozkład urodzinowy 2018

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - wyczekiwane dziecko

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - wstrzymanie, zatrzymanie, odpoczynek to by się zgadzało, bo nie mam zamiaru pracować w tym roku przynajmniej na regularnym etacie - poszłam na zwolnienie lekarskie do końca umowy

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - problemy z czymś podwójnym, jajniki, nogi, nerki - brak problemów zdrowotnych poza drobiazgami

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - rezygnacja z czegoś, przeprowadzka za granicę, może w wrócę do PL albo wyprowadzę się po prostu od brata bo tu czasami bardzo nerwowo bywa - poród miał być szybki a okazał się długi i trzeba było użyć narzędzi żeby wydostać dziecko, bo samo nie umiało

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie polegać tylko na sobie, nie ze wszystkim sobie poradzę sama

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - porzucę marzenia o tym, że może dogadam się z dawcą genów, nasze drogi kompletnie sie rozejdą

W karierze - V Kielichów, As Monet - cos mnie rozczaruje, może zainteresuje mnie jakaś oferta pracy ale nie uda mi się tam dostać - zwolnienie lekarskie, macierzyński i znowu zwolnienie lekarskie także bez pracy a kasa była

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - powolne dochodzenie do siebie, może po porodzie sporo przytyję ale uda mi się wrócić do swojej wagi, bo będe nad tym pracowała

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - Martwienie się, że coś jest nie tak może że ojciec dziecka się nim nie interesuje albo coś w tym stylu

W dniu 25.02.2018 o 12:25, Anastazja979 napisał:

Zdrowie (VI kielichów, II kielichów) - może powrócić jakiś problem zdrowotny.

Uczucia XXII Świat, IV kielichów, II kielichów - ja myślę, że jednak w jakimś minimalnym stopniu dojdziecie do porozumienia, ale nie będziesz w pełni zadowolona.

Kariera V kielichów, As monet - myślę, że ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń i zaproponuje pracę. Może ktoś ze znajomych pomoże.

Finanse paź mieczy, VIII mieczy, III Cesarzowa - może dostaniesz jakieś pieniądze na dziecko.

IV monet, X Koło Fortuny, IX mieczy, X kielichów - poprawa sytuacji finansowej, nieprzespane noce z powodu dziecka, zmęczenie i lekkie zwątpienie, ale ostatecznie odczujesz wsparcie rodziny i będziesz cieszyć się dzieckiem

W dniu 25.02.2018 o 19:57, Inez2503 napisał:

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław -możliwe, że chodzi o dziecko, ale też o coś nowego, as buław to jednak nowości

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - najpierw sporo chaosu, jakbyś przed porodem chciała coś nadrobić, a potem odpoczynek

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - będziesz zarabiała na Waszą dwójkę - TY i dziecko, aby potem na jakiś czas móc odpocząć

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - może powrócić jakiś problem z dzieciństwa, ale wg mnie nic groźnego

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - wg mnie przez najbliższy czas możesz mieć niezłe dochody, ale jak urodzisz czegoś zrezygnujesz

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - uważaj na kogoś starszego w otoczeniu, a także: nie staraj się być Zosią- Samosią

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - wg mnie oddalenie z ojcem dziecka, ale przy okazji poznasz kogoś jeszcze

W karierze - V Kielichów, As Monet - zmuszona będziesz odejsc od tego co teraz robisz,ale niewykluczona szansa na coś nowego, lub będziesz się w czymś szkolić

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - jakieś dodatkowe pieniądze na dziecko, jak nie będziesz pracować

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - problemy z kręgosłupem

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - niespodziewane problemy rodzinne

W dniu 2.03.2018 o 11:33, Arcan napisał:

Rozkład urodzinowy 2018

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - wyczekiwane dziecko. Dokładnie tak. Wisielec mówi wprost o ciąży, ale mówi też,że naprawdę go bardzo wyczekujesz :)

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - wstrzymanie, zatrzymanie, odpoczynek to by się zgadzało, bo nie mam zamiaru pracować w tym roku przynajmniej na regularnym etacie ehh... nie lubię rycerza mieczy, bo mi pokazuje zadymy,awantury i stres... 9 kijów to defensywa... możesz niestety mieć tutaj problemy i przyjąć zachowawczą postawę

zaczniesz oszczędzać. Masz 2 kiele, czyli możesz wiele dawać dziecku, ukochanej osobie

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - problemy z czymś podwójnym, jajniki, nogi, nerki tu ok, nie dopatrywałabym sie czegoś złego

ja dziękuje za V mieczową niespodzianke.... Faktycznie,może być przeprowadzka

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie polegać tylko na sobie, nie ze wszystkim sobie poradzę sama nie brac za dużo na siebie i nie rozmyślać tyle! Nie grzebać w przeszłości

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - porzucę marzenia o tym, że może dogadam się z dawcą genów, nasze drogi kompletnie sie rozejdą tak jakbyś obraziła się na miłość...nie chciała jej

W karierze - V Kielichów, As Monet - cos mnie rozczaruje, może zainteresuje mnie jakaś oferta pracy ale nie uda mi się tam dostać możesz robić coś, co nie daje Ci przyjemności, co Cie rozczarowało i co Cie będzie smucić, za dobre pieniądze

paź dn-dziecko, 8 mieczy -schizy, cesarzowa-matka. Możesz czasami nie wiedzieć jak związac koniec z końcem..

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - powolne dochodzenie do siebie, może po porodzie sporo przytyję ale uda mi się wrócić do swojej wagi, bo będe nad tym pracowała uwaga na zatwardzenia. Serio :D jak miałam 4 den to miałam problem ze zdrowym wypróżnianiem się i musiałam tabletki przeczyszczające brać

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - Martwienie się, że coś jest nie tak może że ojciec dziecka się nim nie interesuje albo coś w tym stylu z jednej strony wielka radość, że pojawiło się w Twoim życiu dziecko... z drugiej schizy o kasę jak je utrzymać

W dniu 4.03.2018 o 20:42, Gość Euterpe napisał:

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław

tak, dziecko i wszystko co z nim związane

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław

tutaj mogą być jakieś problemy, jakbyś przez jakąś wiadomość stanęła z boku

doczytaj, dopytuj się, bądź na bieżąco z informacjami

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy

w wydatkach weźmiesz pod uwagę drugą osobę (dziecko) albo ktoś może Cię wesprze

ogólnie w miarę stabilnie

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów

poród; ja tutaj widzę matkę z dzieckiem :)

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy

urodzenie zdrowego dziecka - może to będzie dziewczynka?

może danie sobie rady finansowo

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy

izolacja

brak wiedzy na jakiś temat

-------------------------------------------------------------

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów

zamknięcie się w swoim świecie

mogły tutaj pojawiać się blaski i cienie macierzyństwa

W karierze - V Kielichów, As Monet

zamknięcie jednego etapu i otwarcie się na nowy

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA

pazik dużo nie ma, ale ma, a zawsze lepsze coś niż nic

w 8 mieczach możesz nie dostrzegać całości sytuacji

w Cesarzowej poczujesz się już pewniej

też mogło się tutaj pokazać ograniczenie wydatków ze względu na nowego członka rodziny

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet

stabilnie, później zaczniesz pracować nad utrzymaniem bądź poprawą danego stanu

utrzymanie tego dobrego zdrowia

Najważniejsze wydarzenie tego roku: Paź Monet

dziecko :)

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów

obecny stan (4 monet) ulegnie zmianie (Koło), będą chwile zmartwień (9 mieczy), ale też zadowolenia i poczucia spełnienia (10 kielichów)

to też może oznaczać wchodzenie w nowym etap z obawami, ale też z optymizmem - taka dwojakość, jedno z drugim może się przeplatać

W dniu 17.03.2018 o 17:35, Lianna napisał:

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - no oczywiście baby :)

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław -no wycofanie widać

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - No ja tu widzę wydatki przede wszystkim na baby :)

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów -6 Kieli to dziecko, skupisz się głównie na nim :)

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - Zostanie mamą i może jakieś obawy w związku z tym.

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - Nie odsuwać się od ludzi ;)

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - Może otworzysz się na nowe, i pojawi się nowe uczucie- 2 Kielichy.

W karierze - V Kielichów, As Monet - Widać faktycznie jakiś smutek/rozczarowanie. Pojawi się może coś nowego :)

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - Widać wydatki przede wszystkim na dziecko i na siebie, 8 Mieczy - może będziesz musiała po prostu się ograniczać ;)

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - Zdrowie ok, włożysz pracę, aby było dobrze :)

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV Monet, X KOŁO FORTUNY, IX Mieczy, X Kielichów - taka sinusoida trochę, raz stabilnie, potem zmiennie, jakieś zmartwienia i radości ;).

Wszystkiego dobrego :)

W dniu 20.03.2018 o 19:00, Iwka78 napisał:

W uczuciach - XII WISIELEC, 0 GŁUPIEC, As Buław - dziecko i nowe energie

W karierze - Rycerz Mieczy, IX Buław - widać zatrzymanie i mogą się pojawić jakieś zmartwienia z tym związane

W finansach - II Kielichów, IV Mieczy - będzie Ci wystarczało, ale wydaje mi się, że będziesz musiała też trochę przyoszczędzić

W zdrowiu - VI Kielichów, II Kielichów - tutaj to nie wiem:-(

Niespodzianka - XX SĄD, Królowa Monet i wypadły V Mieczy i VI Mieczy - możliwe, że ktoś Cię wesprze finansowo z rodziny

Ostrzeżenie - IX PUSTELNIK, As Mieczy - uważać na tzw. przesadną samodzielność, pamiętaj, aby rozmawiać o swoich problemach i nie odcinać się od ludzi, nauczyć się prosić o pomoc

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XXII ŚWIAT, IV Kielichów, II Kielichów - pogodzisz się z rozczarowaniem i chyba z tym, że nie będzie relacji z ojcem dziecka

W karierze - V Kielichów, As Monet - może być jakaś okazja, tylko nie wiadomo, czy ją wykorzystasz

W finansach - Paź Monet, VIII Mieczy, III CESARZOWA - początek roku pokazuje jakieś szanse na zarobki, później widać, że trochę się to przytnie i później znów rozbuja

W zdrowiu - IV Monet, VIII Monet - może i tak być....

• Super 1

• Ismer changed the title to Rozkład urodzinowy 2018 ZWERYFIKOWANY