Jump to content

Świeca płonąca


malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc w interpretacji ciekawego snu. Śniło mnie się, że trzymałam w ręku białą świecę płonącą jasnym płomieniem, była wypalona jakby do połowy.. do świecy były przyczepione białe wstążki. Wzięłam te wstążki i w tym płomieniu je podpaliłam.. ten popiół z nich posypał się na biały dywan, widać było, że jest nowy, czysty, a tu od wstążek pobrudzony.. poszłam po szufelkę by je wyzbierać. Jak zaczęłam wybierać z dywanu popiół to on nie był w formie sproszkowanym,tylko jakby jakieś mazi, gumy roztopionej czarnej..klejącej się do rąk. Ale dałam radę, wyzbierałam wszystko do szufelki i dywan był już zupełnie czysty. Ja wyrzuciłam te brudy i koniec. Co symbolizuje świeca?dywan?wstążki?płomień? nie mam pojęcia..

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Skupiłaś się na świecy a tu najważniejszym symbolem jest schylenie się.

Schylenie się, upadek, uklękniecie to podpowiedź naszej podświadomości aby zmienić pozycję obserwatora bo patrząc na sprawę z innej strony z innej pozycji wygląda zupełnie inaczej. W twoim śnie pokazane jest na przykładzie popiołu to co miało być sypkie okazało się maziste a zauważyłaś to dopiero po zmianie pozycji ( schyliłaś się).

Skoro mamy ten najważniejszy symbol wskazujący nam że coś wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej myśleliśmy szukamy czego to może dotyczyć i tu pomocna jest świeca. Świeca to w śnie symbol energii. Twoja świeca jest ozdobna (wstążki) i symbolizuje coś ważnego dla ciebie coś co do tej pory było wyidealizowane ale coś się zadziało twoje działanie (podpalasz wstążki) spowodowało że twój pogląd na daną sprawę się "zarysował" (poplamienie białego dywanu) co spowodowało że zaczęłaś działać dalej to symbolizuje pójście po szufelkę.

Jednym zdaniem twoje działania spowodowały zmianę poglądów na coś lub kogoś.

Podpowiedzią jest to że popiół lepił ci się do rąk a ręce to symbol narzędzi pracy czyli prawdopodobnie tyczy się to jakiejś sytuacji lub osoby z otoczenia związanego z miejscem pracy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...