Skocz do zawartości

Świeca płonąca


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w interpretacji ciekawego snu. Śniło mnie się, że trzymałam w ręku białą świecę płonącą jasnym płomieniem, była wypalona jakby do połowy.. do świecy były przyczepione białe wstążki. Wzięłam te wstążki i w tym płomieniu je podpaliłam.. ten popiół z nich posypał się na biały dywan, widać było, że jest nowy, czysty, a tu od wstążek pobrudzony.. poszłam po szufelkę by je wyzbierać. Jak zaczęłam wybierać z dywanu popiół to on nie był w formie sproszkowanym,tylko jakby jakieś mazi, gumy roztopionej czarnej..klejącej się do rąk. Ale dałam radę, wyzbierałam wszystko do szufelki i dywan był już zupełnie czysty. Ja wyrzuciłam te brudy i koniec. Co symbolizuje świeca?dywan?wstążki?płomień? nie mam pojęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skupiłaś się na świecy a tu najważniejszym symbolem jest schylenie się.

Schylenie się, upadek, uklękniecie to podpowiedź naszej podświadomości aby zmienić pozycję obserwatora bo patrząc na sprawę z innej strony z innej pozycji wygląda zupełnie inaczej. W twoim śnie pokazane jest na przykładzie popiołu to co miało być sypkie okazało się maziste a zauważyłaś to dopiero po zmianie pozycji ( schyliłaś się).

Skoro mamy ten najważniejszy symbol wskazujący nam że coś wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej myśleliśmy szukamy czego to może dotyczyć i tu pomocna jest świeca. Świeca to w śnie symbol energii. Twoja świeca jest ozdobna (wstążki) i symbolizuje coś ważnego dla ciebie coś co do tej pory było wyidealizowane ale coś się zadziało twoje działanie (podpalasz wstążki) spowodowało że twój pogląd na daną sprawę się "zarysował" (poplamienie białego dywanu) co spowodowało że zaczęłaś działać dalej to symbolizuje pójście po szufelkę.

Jednym zdaniem twoje działania spowodowały zmianę poglądów na coś lub kogoś.

Podpowiedzią jest to że popiół lepił ci się do rąk a ręce to symbol narzędzi pracy czyli prawdopodobnie tyczy się to jakiejś sytuacji lub osoby z otoczenia związanego z miejscem pracy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...