Jump to content

Urodziny + Dzień Kobiet ZWERYFIKOWANY

Anastazja979
 Share

Recommended Posts

Urodziny mam na kilka dni przed Dniem Kobiet, więc postanowiłam założyć jeden temat.

Jak spędzę urodziny?

V Kapłan, Królowa denarów, 9 buław (z sumowania, o ile dobrze liczę, wychodzi 10 - Koło Fortuny, a po jeszcze większym zredukowaniu I Mag)

Pewnie dostanę dużo życzeń od rodziny (V Kapłan) i jakieś prezenty/pieniądze (Królowa denarów). Mogę czuć się czymś przytłoczona (9 buław).

Jak spędzę Dzień Kobiet?

9 denarów, 6 denarów, XVII Gwiazda (po zsumowaniu III Cesarzowa)

Powinnam dostać jakieś miłe życzenia. Może prezent :)

Proszę o opinie :)

Jak spędzę urodziny?

V Kapłan, Królowa denarów, 9 buław (z sumowania, o ile dobrze liczę, wychodzi 10 - Koło Fortuny, a po jeszcze większym zredukowaniu I Mag)

życzenia, prezenty, możesz gdzieś utknąć np w korku albo zostać dłużej w pracy mi 9 bulaw pokazuje jakies opóźnienia często np miałam odebrać samochód ale okazało się że jeszcze nie jest naprawiony

Jak spędzę Dzień Kobiet?

9 denarów, 6 denarów, XVII Gwiazda (po zsumowaniu III Cesarzowa)

A tu brdzo fajnie i miło, komplementy, prezent pewnie kwiaty ktoś ci da, jakas przyjemna niespodzianka, może odwiedziny kogoś, mi gwiazda pokazała tez nagły napad płaczu, albo wzruszenia

generalnie z urodzinami będzie okey, będziesz ogólnie zadowolona, ale w 9 buław może pojawić się jakiś problem, może po prostu oczekujesz zainteresowania z czyjejś strony, a ta osoba go nie okaże... może otrzymasz jakiś problematyczny prezent...

Dzień kobiet - powinien być super:-) będziesz czuć się atrakcyjna, kobieca i powinnaś dostać jakiś prezent:-)

Urodziny spędziłam ze znajomymi, ale dopiero dzień później. Było bardzo miło!

Dzień kobiet spędziłam z rodziną. Dostałam trochę życzeń.

• Like 1