Skocz do zawartości

interpertacja Kapłan-Smierć-Kochankowie


kokoszkakokoszka

Rekomendowane odpowiedzi

W zadanym pytaniu : jak będzie wyglądała nasza relacja w miesiącu marcu wyszło

Kaplan-śmierć-Kochankowie

 

Sytuacja obecna, w związku od jakiegoś czasu się żle dzieje, ja dość naciskałam on się odsuwał. w kocu postanowiłam wyluzować i dac mu czas bez naciskania, nagabywania. Jesteśmy ludzki ok 40 lat.

 

Moja interpretacja:

 

Kapłan może przedstawiać jego jako osobę dojrzałą ale również osobę trudną w związku.

Śmierć, nie wiem czy w tym połączeniu innych kart interpretować jako zakończenie związku choć wolę czytać to jako zakończenie negatywnych spraw między nami po potem jest Karta Kochanków czy mogę to interpretować jako ponowne zejście i naprawienie relacji i przezwyciężenie przeciwności jakie nas spotkały

 

Czy jednak powinnam czytać bardziej pesymistycznie.

 

co o tym myślicie> Jak wy byście to zinterpretowali.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kaplan-śmierć-Kochankowie

 

Jak dla mnie :

Kaplan-śmierć - oczyszczenie atmosfery, moze rozmowa, korzystne zmiany ...

śmierć-Kochankowie - pozytywna zmiana po podjeciu decyzji, przewietrzycie relację

Odnośnik do komentarza

Kiedyś już chyba pisałam o karcie śmierci... Karta, która mówi o tym,że coś umrze i narodzi się coś nowego to sąd... śmierć..to śmierć. Nawet jeżeli dalej będziecie razem to coś utracicie w tej relacji, coś umrze.

Odnośnik do komentarza

Te karty nie pokazują szczęścia. Kapłan na początku mówi o tym, że to on będzie decydował. Śmierć - stare ustępuje nowemu, a jest jeszcze inna kobieta, która ma duży wpływ na relację (Kochankowie). On podejmie decyzję. Transformacja - owszem - pokazująca rozejście się dróg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...