Jump to content

interpertacja Kapłan-Smierć-Kochankowie

kokoszkakokoszka
 Share

Recommended Posts

W zadanym pytaniu : jak będzie wyglądała nasza relacja w miesiącu marcu wyszło

Kaplan-śmierć-Kochankowie

Sytuacja obecna, w związku od jakiegoś czasu się żle dzieje, ja dość naciskałam on się odsuwał. w kocu postanowiłam wyluzować i dac mu czas bez naciskania, nagabywania. Jesteśmy ludzki ok 40 lat.

Moja interpretacja:

Kapłan może przedstawiać jego jako osobę dojrzałą ale również osobę trudną w związku.

Śmierć, nie wiem czy w tym połączeniu innych kart interpretować jako zakończenie związku choć wolę czytać to jako zakończenie negatywnych spraw między nami po potem jest Karta Kochanków czy mogę to interpretować jako ponowne zejście i naprawienie relacji i przezwyciężenie przeciwności jakie nas spotkały

Czy jednak powinnam czytać bardziej pesymistycznie.

co o tym myślicie> Jak wy byście to zinterpretowali.

pozdrawiam

Kaplan-śmierć-Kochankowie

Jak dla mnie :

Kaplan-śmierć - oczyszczenie atmosfery, moze rozmowa, korzystne zmiany ...

śmierć-Kochankowie - pozytywna zmiana po podjeciu decyzji, przewietrzycie relację

Kapłan + Śmierć - konkretna zmiana

Śmierć + Kochankowie - pozytywne zmiany, duża poprawa

Kapłan + Kochankowie - praca nad relacja, jakaś poradnia albo terapia, pomoc kogoś

Będzie dobrze, po chwilowym kryzysie przyjdą dla Was lepsze chwile. Może szczera rozmowa trochę pracy nad związkiem pomoże w tym.

Kiedyś już chyba pisałam o karcie śmierci... Karta, która mówi o tym,że coś umrze i narodzi się coś nowego to sąd... śmierć..to śmierć. Nawet jeżeli dalej będziecie razem to coś utracicie w tej relacji, coś umrze.

Te karty nie pokazują szczęścia. Kapłan na początku mówi o tym, że to on będzie decydował. Śmierć - stare ustępuje nowemu, a jest jeszcze inna kobieta, która ma duży wpływ na relację (Kochankowie). On podejmie decyzję. Transformacja - owszem - pokazująca rozejście się dróg.