Jump to content

Ku pokrzepieniu serc!


Arcan
 Share

Recommended Posts

Co mnie czeka pozytywnego w najbliższym czasie?

 

8 kijów, diabolo, rycerz kielichów

 

Kurde, co nie rzucę tarota to mi ciągle diabolo wypada! Wiem,że wiele osób interpretuje go jako seks. Nie jestem przekonana do takiej interpretacji. Wiele kobiet się cieszy jak im na pytanie o faceta wyskakuje diabolo, bo myślą,że zacne chędożenie się szykuje. Ja się nie ciesze, bo dla mnie diabolo to toksyczność i uwiązanie.

 

Możliwe,że dostanę wiadomość od M. (na karcie jest dwójka uwiązanych ze sobą ludzi, czyli pewno jeszcze o mnie myśli). I to taką ciepłą. 8 kijów- wiadomość, diabolo- od osoby z którą dalej jestem uwiązana, rycerz kielichów-miła i ciepła

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Diabeł to to uzaleznienie, toksyczna relacja , fałsz i kłamstwo... ale pytałas o cos pozytywnego..wiec pewnie pojawi sie jakiś fascynujący facet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

Strasznie romansowy ten Rycerzyk, bedzie manipulowal emocjami, zazdrosnik, gdzies czytalam ze ta kombinacja wskazuje na perverta.

Link to comment
Share on other sites

kontakt z byłym. Widzę,że 8 kielichów z poprzedniego rozkładu się sprawdziło. Nie będę kłamać,że w jakiś masochistyczny sposób ucieszyło mnie to.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, za spam, ale mam pytanie o diabła. On, tak jak na karcie, trzyma dwie osoby na raz? Czyli obie osoby odczuwają to samo? Czy może być,że tylko jedna osoba odczuwa diabła?

Link to comment
Share on other sites

Różnie może być - to zależy od pytania i od sąsiednich kart. Często pokazuje dwie "uwiązane" osoby (ale nie zawsze). Ale jedna z nich może odczuwać toksykę, chęć uwolnienia a jednocześnie niemożliwość (brak sił?) do uwolnienia, a druga w tym samym czasie po prostu przyjemność, mocne wrażenia i po prostu dobrą zabawę - nic więcej. Mogą dwie osoby czuć to samo (na pewno nie miłość). Może pokazywać uzależnienie - od drugiej osoby, od silnych wrażeń. A może być też tak, że jedna z tych osób jest po prostu tym diabłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...