Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje do Ismer


kaczka88

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, proszę o interpretacje mojej daty urodzenia, oraz o lata numerologiczne i lata osobiste. Moja droga życia tj 3 i data urodzenia 06/07/1988 Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witaj, proszę o interpretacje mojej daty urodzenia, oraz o lata numerologiczne i lata osobiste. Moja droga życia tj 3 i data urodzenia 06/07/1988 Pozdrawiam Kasia

 

Kasiu, tutaj nie interpretuje się dat urodzenia, przeczytaj zasady działu.

Poza tym na razie - do odwołania - nie zajmuję się żadnymi interpretacjami, także numerologicznymi.

 

Wszystko co potrzebne Ci jest do samodzielnej interpretacji znajdziesz na Forum, a poniżej masz rozpiskę jak to u Ciebie się układa.

 

Droga Życia = 3 z 39.

Droga jest elementem nadrzędnym, to podstawowy program życia, typ przeznaczenia.

Mówi o tym, co komu jest przeznaczone, jaka jest jego ścieżka życia, przez jakie doświadczenia będzie trzeba przejść w tym życiu, czym człowiek ma się głównie zająć w tym wcieleniu, to jakby jest swoiste powołanie do wykonania określonego tą liczbą zadania.

Jednocześnie DŻ to istotna część osobowości, określa cechy, talenty, predyspozycje.

Droga prezentuje typ osobowości, ale nie jego szczegóły - o tym mówią dalsze elementy analizy, w tym Nazwa (czyli imiona i nazwiska)

 

Cykle życia:

formujący = 7

twórczy = 6 (obecnie trwa)

żniwny = 8 (bufor, czyli okres przejściowy 1.01.2040 - 6.03.2045)

 

Cykle życia określają temat kolejnych etapów w życiu i wskazują jakimi sposobami będziemy realizowali nasze przeznaczenie, mówią o naszych wewnętrznych inspiracjach i motywach działania.

Cykle są jakby porami roku, a Warunki Życia (szczyty) pogodą, jaka w nich panuje.

Można rzec, iż białe szczyty to liczby pomagające w prawidłowym rozwoju człowieka a czarne to te, które mu najbardziej przeszkadzają w tym rozwoju (i w życiu).

 

Piramidka (diament życia)

Warunki zewnętrzne (czyli warunki życia, białe szczyty, punkty zwrotne)

1 warunek do 33 lat = 4 (to jest I PZ) z 13 - liczba karmiczna

2 warunek do 42 lat = 5 z 14 - liczba karmiczna

3 warunek do 51 lat = 9

4 warunek od 51 lat = 6

 

Wyzwania (czyli czarne szczyty)

1 wyzwanie = 1

2 wyzwanie = 2

3 wyzwanie = 1

4 wyzwanie = 1 (nie wszyscy biorą je pod uwagę)

 

Wyzwania ogólnie mówiąc są to przeszkody do pokonania, kłody pod nogami i jednocześnie liczby ostrzeżenia.

Są to konflikty, które mogą powstać, pojawiający się wrogowie, nasze wady i słabości; stanowią wskazówkę nad czym trzeba popracować i czego się wystrzegać.

 

Dzień urodzenia też uzupełnia charakterystykę, u Ciebie to 6.

 

Rok osobisty:

wg. N.Czarmińskiej: teraz jesteś w RO. nr 5 który trwa od 6 lipca 2017 do 6 lipca 2018

wg. J.Jordan teraz jesteś w RO nr 5, który trwa od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2018.

wg. G.Lobos - rok numerologiczny: od września 2017 do września 2018 jesteś - tak jak wszystkie trójki- w roku nr 5.

 

Tak więc tu nie ma rozbieżności jeśli chodzi o "rok osobisty" (byłyby, gdybyś urodziła się dzień później, czyli 7.07.1988 bo wtedy wg. Lobos byłabyś w roku nr 6 - to tak dla porównania mówię, żebyś wiedziała, jaka jest różnica). Są natomiast rozbieżności jeśli chodzi o datę rozpoczęcia się RO, no ale takie są właśnie zagwózdki, jeśli nie ma zgodności, co do prawidłowego sposobu obliczania tych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

[quote name=

Rok osobisty:

wg. N.Czarmińskiej: teraz jesteś w RO. nr 5 który trwa od 6 lipca 2017 do 6 lipca 2018

wg. J.Jordan teraz jesteś w RO nr 5, który trwa od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2018.

wg. G.Lobos - rok numerologiczny: od września 2017 do września 2018 jesteś - tak jak wszystkie trójki- w roku nr 5.

 

Czyli jeśli jestem urodzony 23.11.1994

To wg J.Jordan jestem w 9 roku osobistym, wg G.Lobos jestem w 5 roku numerologicznym. Chciałem w najbliższych tygodniach rozpocząć działalność gospodarczą, to lepiej abym poczekał aż wyjdę z 9 roku numerologicznego?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Czyli jeśli jestem urodzony 23.11.1994

To wg J.Jordan jestem w 9 roku osobistym, wg G.Lobos jestem w 5 roku numerologicznym. Chciałem w najbliższych tygodniach rozpocząć działalność gospodarczą, to lepiej abym poczekał aż wyjdę z 9 roku numerologicznego?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

Łukaszu, wg. N.Czarmińskiej jesteś w roku osobistym nr. 8. W rok osobisty nr. 9 wejdziesz w dniu urodzin, czyli 23 listopada 2018.

Wg. J.Jordan od 1.01.2018 jesteś w roku osobistym nr. 9

wg. G.Lobos, jesteś w roku numerologiczym nr. 5.

 

Decyzja, którą opcję wybrać należy do Ciebie; jak już się zorientowałeś szkoły są różne i niezgodne ze sobą. Ja pracuję na numerologii klasycznej; uważam, że rok osobisty jest czasem zindywidualizowanym, czyli zależnym i biegnącym od daty urodzenia a nie jednakowy dla wszystkich. Tak więc nie będę Ci niczego sugerować, ale streszczę jakie energie dominują w roku 5, 8 i 9, a resztę, czyli rozwinięcie znajdziesz na forum.

 

Jeśli chodzi o energię niesioną przez liczby, to 5 reprezentuje dynamikę, ruch, działanie, zmiany, innowacje, okazje, szansę, nieoczekiwane wydarzenia, impet ale także niecierpliwość, nerwowość; 5 niesie liczne możliwości ale i szybkie i/ lub niespokojne tempo rozgrywających się wydarzeń.

Wibracja 5 nie sprzyja rozpoczynaniu takich zadań, które wymagają wyrzeczeń, cierpliwości i wysiłku przez długi czas, zwłaszcza przez osoby, które z natury płoną słomianym zapałem, szybko tracą zainteresowanie i zniechęcają ich trudności.

Choć sama 5 w ogólnej prognozie nie sprzyja trwałości, to jeśli pojawi się okazja sprzyjająca planom należy ją łapać, bo w tym wypadku jest możliwość zawarcia tzw. korzystnego interesu ( załatwienia sprawy) czy też zaangażowanie się w jakąś działalność, która potem może okazać się owocna, szczególnie jeśli inne liczby są sprzyjające a właściciel portretu numerologicznego nie jest szałaputem ;)

Symbolizująca zmiany i rozwój piątka wskazuje różnorodność doświadczeń, pojawienie się czegoś nieoczekiwanego, także czegoś co do tej pory było „za daleko”, tylko w planach lub czegoś, co może zmienić dotychczasowe życie. A wydarzenia rozgrywają się często poza kontrolą i wbrew oczekiwaniom i planom.

Zmiany sygnalizowane przez 5 to niekoniecznie samo dobro i sielanka - tutaj wiele bywa zawirowań i trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność, bo zmiany mogą być różne: tak ze złego na dobre jak z dobrego na złe. Trzeba mieć świadomość ryzyka i wykazać się z jednej strony odwagą, korzystać z nadarzających się okazji, a z drugiej trzeba wykazać się zwykłym rozsądkiem, nie pędzić na oślep, bo wrogiem numer jeden jest tu nieuwaga i rozkojarzenie oraz impulsywność i skrajność a także brak hamulców czy przecenianie swoich możliwości.

Ten rok sprzyja rozwojowi (czegokolwiek by to nie dotyczyło) oraz kontaktom, autoreklamie i uczeniu się nowych rzeczy, więc jeśli zamierzasz założyć firmę, to nawiązuj kontakty (zarówno branżowe jak towarzyskie), roztrąb o swojej działalności i przyswój sobie jak najwięcej wiedzy o branży, w której zamierzasz działać.

Ktoś, kto nie boi się tego, co życie niesie, nie obawia się niespodzianek, umie walczyć z trudnościami i nie poddaje się im powinien wyjść zwycięsko z zawirowań, lecz dla osób słabszych, nie umiejących radzić sobie z szybkim tempem, niepewną, zmienną sytuacją i w ogóle ze wszelkimi zmianami może rok 5 być dość frustrujący.

 

Energia 8 niesie sukces lub porażkę. Tu wszystko zależy od wkładu i wysiłku jaki się włoży w realizację planów, w kucie sukcesu - rok nr. 8 wymaga aktywności, stanowczości, woli i pracy - to one mają decydujące znaczenie. Jest to bodajże najlepszy rok na zajęcie się sprawami materialnymi, jak też innymi ambitnymi zadaniami, w tym natury niematerialnej, w zależności co kto chce robić - byle tylko robił to solidnie. 8 nie znosi bylejakości, partactwa i beztroski a także wymaga ogromnej równowagi i odpowiedzialności, bo debet, tzn. nadużycie jej potencjału i możliwości – wzięcie więcej niż trzeba, niż się należy, nieuczciwość, chytrość odpowiednio zaprocentują w przyszłości in minus. Odpowiednie postępowanie też procentuje - na plus :)

Dodam - bo nie wszyscy o tym wiedzą - że skupienie na świecie finansowym dotyczy także długów – nie wolno ich zostawiać, trzeba je oddać lub odebrać a także dobrze jest dzielić się już posiadanymi lub uzyskanymi dobrami.

 

Energia 9 służy zamykaniu spraw, generalnie jest to rok sprzątania i eliminacji tego, co jest niepotrzebne, co już nam nie służy i co sprawia, że cierpimy, inaczej mówiąc trzeba dokończyć, „zapiąć” bieżące sprawy, prace i wywiązać się z obietnic i zobowiązań, które się podjęło a z których do tej pory jeszcze się nie wywiązało.

Jest to rok sprzyjający wyzwoleniu się z tego, czego nie chcemy w swoim życiu, aczkolwiek proces ten raczej nie bywa łatwy ni przyjemny.

W 9 roku nie rozpoczyna się niczego nowego, ważnego bo ma to charakter nietrwały. Trzeba poczekać, nie angażować się w żadne ważne, wiążące i długofalowe sprawy, przedsięwzięcia czy zobowiązania.

Natomiast to, co zostało rozpoczęte w poprzednich latach ma szansę na pomyślny koniec, nie jest też tak, że kompletnie niczego nie można robić, bo chociaż trzeba maksymalnie skoncentrować się na sprawach bieżących - to jeśli planuje się coś zacząć i zamknąć w czasie trwania RO 9, to w tym wypadku można to uczynić, można też ten rok wykorzystać na planowanie (projektowanie) spraw, które rozpocznie się w roku nr. 1.

9 to jest też dobry rok na pokazanie swoich atutów - kiedy już wszystko uporządkujemy trzeba, w dyskretny sposób, zareklamować siebie, pokazać swoje zalety, zainteresowania i talenty – tak w życiu prywatnym jak zawodowym.

Można też poświęcić się działalności niematerialnej, dobroczynnej lub przekazywać swoje doświadczenie innym, a na pewno trzeba zająć się własnym bilansem życiowym.

 

9 uważana jest za rok trudny, który może obfitować w problemy, można czuć się zmęczonym, zniechęconym, jałowym czy takim rozregulowanym, rozchwianym, rozdrażnionym, rozproszonym, stan ducha bywa kiepski - a to także nie sprzyja nowym przedsięwzięciom i bardzo łatwo tu popełnić błędy, można wpakować się w niekomfortowe, niekorzystne sytuacje, zostać oszukanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...