Jump to content

Marzec 2018 Iwka

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Ogolna sytuacja: pracuję w firmie arabskiej, w ktorej jest strasznie... szukam innej pracy, ale nie ma nic... od marca rozpoczynam studia podyplomowe:) odchudzam się...

1 Aura miesiąca- 5 pucharów, księżyc, paź mieczy - początek miesiąca dość ciężki emocjonalnie, widać mój żal, niepewność i lęki. Może w paziu coś się wyklaruje i będzie trochę lepiej

2. Praca na etacie- 4 mieczy, głupiec, 3 denarňw- na początku będę się izolować, później chyba dostanę jakieś nowe zadanie

3. Poszukiwania pracy- 5 mieczy, 9 buław, 3 mieczy - będę kombinować, ale jak widać temat mnie przytłacza... i raczej tylko rozczarowanie mnie czeka...

4. Mój biznes - 6 mieczy, 5 denarów, umiarkowanie- będę myśleć i analizować, czegoś mi brakuje... hm... zapewne super pomysłu, a na koniec miesiąca się uspokoję...

5. Studia podyplomowe - gwiazda, papież,.2 buław - będę zadowolona, poczuję że dobrze wybrałam i te studia mi pomogą. Jestem typem obserwatora, więc pewnie też stąd ta 2 buław

6. Odchudzanie - król mieczy - będzie dobrze

Miłego miesiąca!

Edited by Iwka78
formatowanie

Aura miesiąca - może być ciężko. Będziesz niepewna i zdezorientowana. Możesz się z kimś pokłócić lub ktoś może plotkować na Twój temat.

Praca na etacie - tak. Będziesz miała okazję się wykazać. Z kimś się dogadasz.

Poszukiwania pracy - Będzie ciężko. Chyba ostatecznie odpuścić to sobie w tym miesiącu.

Mój biznes - możliwy chwilowy spadek finansowy, ale wszystko wróci do normy.

Studia - Studia bardzo Cię wciągną :)

Odchudzanie - narzucisz sobie dyscyplinę

Miłego miesiąca!

• Ekspert

1 Aura miesiąca- 5 pucharów, księżyc, paź mieczy - Smutno Ci może być, możesz się zamartwiać. Potem jakaś sprzeczka możliwa.

2. Praca na etacie- 4 mieczy, głupiec, 3 denarňw- Spoko karty, najpierw dość spokojnie, potem może zajmiesz się czymś nowym ;)

3. Poszukiwania pracy- 5 mieczy, 9 buław, 3 mieczy - Ciężkie karty, chyba nic się nie pojawi.

4. Mój biznes - 6 mieczy, 5 denarów, umiarkowanie- Czegoś się możesz uczyć, potem widać jakiś brak, na koniec spokojnie.

5. Studia podyplomowe - gwiazda, papież,.2 buław - Miła atmosfera, będzie fajnie :)

6. Odchudzanie - król mieczy -Bardzo ładnie :) Podejdziesz na chłodno do tematu.

Dobrego miesiąca :)