Skocz do zawartości

Mój marzec '2018


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Aura Rycerz kielichów - sielanka, spokój, ale i ukryty wielbiciel

Praca 9 mieczy Królowa buław 5 monet nerwy z powodu kobiety (szefowa jest spod znaku Barana, ale nie wiem czy to o niej mowa), albo ja będę nerwowa, może lęki o pracę??

Uczucia Księżyc Wisielec Królowa Kielichów - jakieś braki uczuciowe, albo wpływ jednego pana (uaktywnił się mocno kolega, z którym miałam kontakt zanim weszłam w związek, jest zakochany we mnie, o czym mnie nieustannie informuje)

Dom Paź buław Rycerz monet 3 monet -praca nad synem, widać, że chłopak się zacznie ogarniać

Niespodzianka Rycerz Mieczy Król kielichów 9 monet - ktoś mi wyzna uczucia

Na co uważać 10 buław nie mogę brać za dużo na siebie

Co robić Mag Król mieczy być asertywną, nauczyć się odmawiać

Efekty na koniec miesiąca Kochankowie 2 monet Głupiec stanę przed jakimś wyborem

Odnośnik do komentarza

Aura - to powinien być przyjemny miesiąc. Oddasz się marzeniom i może jakiemuś twórczemu hobby. Możliwe, że będziesz miała wielbiciela.

Praca - będziesz w gorącej wodzie kąpana i będziesz się zamartwiać. Możesz bać się utraty czegoś. Możliwe kłopoty finansowe.

Uczucia - możesz odczuwać tęsknotę za kimś i samotność. Nie będziesz wiedziała, jak postąpić w jakiejś sytuacji.

Co robić - bądź otwarta i zdecydowana

Efekty - wybór. Może dotyczyć przeprowadzki, podróży lub jakiejś osoby.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura Rycerz kielichów - Może być i wielbiciel, albo Ty będziesz po prostu rozmarzona :)

Praca 9 mieczy Królowa buław 5 monet - No jakieś stresy z powodu baby, może mniej kasy, w każdym razem brak się zaznacza.

Uczucia Księżyc Wisielec Królowa Kielichów - Będzie dość melancholijnie, jakieś obawy możesz mieć.

Dom Paź buław Rycerz monet 3 monet - Chyba będziesz pomagała synowi w nauce ;)

Niespodzianka Rycerz Mieczy Król kielichów 9 monet -No ja bym raczej to odczytała, że odetniesz się od pana zabujanego w Tobie.

Na co uważać 10 buław Uważaj na przemęczenie.

Co robić Mag Król mieczy Jak trzeba, to ostro pojechać słowem :P

Efekty na koniec miesiąca Kochankowie 2 monet Głupiec No wybór przed Tobą i nowa droga :)

 

Dobrego marca :)

Odnośnik do komentarza

Aura Rycerz kielichów - romantycznie, będziesz w skowronkach

 

Praca 9 mieczy Królowa buław 5 monet - będziesz się czymś przejmować, może jakaś kobieta pokaże jakiś Twój błąd albo brak kompetencji... o coś się przyczepi, może jakaś obniżka pensji.. Jedyne, co pociesza, to mi zawsze 9 mieczy pokazuje, że sama sobie tworzę te nerwy, więc może też niepotrzebnie będziesz się martwić.

 

Uczucia Księżyc Wisielec Królowa Kielichów - będzie jakaś niepewność, coś może Cię zaniepokoić i jakieś skupienie się na tym

 

Dom Paź buław Rycerz monet 3 monet - widać, że syn się zaznacza, może też ktoś jakiś mężczyzna będzie miał na niego większy wpływ

Niespodzianka Rycerz Mieczy Król kielichów 9 monet - rozmowa/wyjaśnienie sobie wszystkiego z zakochanym panem lub zakończenie relacji

Na co uważać 10 buław nie mogę brać za dużo na siebie

Co robić Mag Król mieczy być asertywną, nauczyć się odmawiać - w każdym obszarze i prywatnie i zawodowo

Efekty na koniec miesiąca Kochankowie 2 monet Głupiec - pojawią Ci się jakieś 2 opcje, ale ty chyba wybierzesz to co nowe w tym głupcu

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Aura Rycerz kielichów - przyjazna i wesoła atmosfera

Praca 9 mieczy Królowa buław 5 monet stres, zmartwienia wywołane przez jakąś kobietę

Uczucia Księżyc Wisielec Królowa Kielichów - tęsknota za kimś

Dom Paź buław Rycerz monet 3 monet - nauka, pomoc dla młodej osoby, może być dla syna

Niespodzianka Rycerz Mieczy Król kielichów 9 monet - odcięcie się od kogoś kto wzdycha do ciebie, albo jakas rozmowa konkretna niekoniecznie mia z ta osoba

Na co uważać 10 buław nie przemęczaj się, co za duzo to niezdrowo

Co robić Mag Król mieczy dbac o swoje interesy przede wszystkim

Efekty na koniec miesiąca Kochankowie 2 monet Głupiec jakiś wybór, może dotyczący syna

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aura Rycerz kielichów - nostalgia

Praca 9 mieczy Królowa buław 5 monet - jakaś baba zrobi ci przykrość, zaznaczają się nerwy

Uczucia Księżyc Wisielec Królowa Kielichów - może zapragniesz być w ciąży

Dom Paź buław Rycerz monet 3 monet - kupisz młodemu korki

Niespodzianka Rycerz Mieczy Król kielichów 9 monet - dwóch adoratorów,

Na co uważać 10 Buław - nie bierz na siebie za dużo

Co robić Mag, Król Mieczy - analizować, studiować plany, dobrze opracować plan

Efekty na koniec miesiąca Kochankowie 2 monet Głupiec - będziesz dzieliła czas między partnerem a synem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...