Skocz do zawartości

praca zmiany i przemiany kogel mogel i co z tego wyjdzie ;) ZWERYFIKOWANY


bimba

Rekomendowane odpowiedzi

Troche zaczela mnie irytowac aktualna praca, a konkretnie menadzer :] Wyslalam dwa cv i zostalam zaproszona na dwie rozmowy, wynik: jedna prace dostalam od reki, druga na ktorej bardziej mi zalezy, bedzie wiadomo w przyszlym tygodniu po dniu probnym. Tak czy inaczej jutro chce poinformowac ze sie zwalniam, bo mam lepsza oferte.

Stad pytania:

 

Jak zareaguje jutro przemadrzaly menadzerek :] ?

8 bulaw, Sprawiedliwosc, 3 puchary - oj chyba dosc gwaltownie, bedzie zaskoczony, pewnie troche zazdrosny (8 bulaw), cos tam sie pomadruje oczywiscie (Sprawiedliwosc) ale chyba sie ucieszy ostatecznie (3 puchary), zrobi sie miejsce dla osoby ktora bedzie mu okazywac wieksze powazanie :]

 

Czy dostane te prace na ktorej bardziej mi zalezy?

6 mieczy, 2 bulaw, 4 bulaw

tutaj widac, ze juz sie tam wybieram (6 mieczy), (2 bulaw), (4bulaw) to pokazuje pelen sukces, duzo energi, satysfakcja, osiagniecie celu, oj czuje, ze mi tam bedzie dobrze :]

 

Czy raczej zaczne prace ktora dostalam od reki?

Giermek denarow, Cesarzowa, 3 mieczy - no niestety, tamci Panstwo, przemili, bardzo na mnie licza (Giermek denarow), a ja im powiedzialam, ze za tydzien moge zaczynac a tu klops, pojde w lepsze miejsce (Cesarzowa), bez bolu dupy sie nie obejdzie(3 mieczy), nie znosze takich sytuacji, no ale co zrobic, trzeba bedzie to jakos zalatwic.

Edytowane przez bimba
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Pan menadzerek zareaguje gwaltownie,ale nie sądzę,żeby poczuł zazdrość.Raczej powie :Ok,chcesz odejść to droga wolna.

Jest duża szansa że otrzymasz prace,na której Ci zależy,ale mam wrażenie,że najpierw popracujesz w tej pierwszej. Zapłacą Ci w niej mniej niz Ci obiecali, dlatego jak ci drudzy się odezwa,to odejdziesz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Menadzerek byl zaskoczony, wypytywal o oferte pracy, jakie sa warunki. Dostalam prace na ktorej mi zalezy, fakt, zaplacili mi troche mniej. Jesli chodzi o druga oferte pracy to jej nawet nie zaczelam, odrzucilam i obrazili sie na mnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...