Jump to content

Kangury w bibliotece i księga


Orionir
 Share

Recommended Posts

Cześć, więc śniłem o bibliotece. Czytałem książkę z wielotomowego zbioru, która była oprawiona w czerwoną skórę i miała kaligrafowaną treść. Księga ta pochodziła z XIV wieku, otrzymałem ją od postaci w kapturze, która przed kimś uciekała i wcisnęła ją, gdy mnie minęła. W środku były wpisane runy, a gdy przeczytałem ich opisy i oderwałem wzrok od książki, zobaczyłem kangury skaczące w całej sali. Utrzymywały ciszę, była pierwsza w nocy, ciemno, światło świec. Jeden z kangurów podszedł, wyrwał mi księgę, schował ją do swojej torby i wszystkie za nim wyszły a ja nie mogłem ich dogonić. Być może nic to nie znaczy, może to tylko wyobraźnia ale jestem bardzo przejęty tym wszystkim. :/ Czemu akurat takie motywy?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój sen jest trochę dziwny ale wbrew pozorom całkiem spójny.

Postać w kapturze wręcza ci księgę z runami ze zbioru wielotomowego moim zdaniem to symbol że coś kiedyś zacząłeś jeżeli chodzi o sprawy związane z ezoteryka i zrobiłeś to pod czyimś impulsem. To ze księga była oprawiona w skórę i że była kaligrafowana może świadczyć o tym że bardzo sobie to ceniłeś zaś pochodzenie księgi z XIV wieku symbolizuje że to co robiłeś dawało ci spokój i poczucie spełnienia co symbolizuje liczba 14.

Podnosisz wzrok znad książki to znak że porzuciłeś to czym się zajmowałeś ( zmiana pozycji patrzenia w snach zawsze oznacza jakiś przeskok lub zmianę) spowodowało to że jakieś błahe sprawy zaprzątnęły ci twoja uwagę ( to te kangury) i oddaliłeś się od tego co rozbiłeś ( to ta strata księgi). to że je próbowałeś gonić ale bezskutecznie to symbol tego że utraciłeś spokój i przez co czujesz wahania nastroju.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...