Jump to content

Przez pracę mgr jestem w 8 mieczach!

Arcan
 Share

Recommended Posts

Hańba mi i wstyd. W środę mam przeczytać przed promotorem wstęp i I rozdział , a siedzę przed kompem, patrze się jak debil w tekst i nie wiem w ogóle co zrobić... Już jestem zestresowana... Już z 8 mieczy, przechodze w 9.... Wszystko co napisałam pasuje do siebie jak pięść do nosa, w ogóle nie mogę tego ogarnąć, a i napisałam jakoś to niegodnie....Mam do końca marca oddać CAŁOŚĆ PRACY!

Jak będzie przebiegało moje pisanie mgr?

Król mieczy, 3 kije, rycerz kijów

o mój Boże... już widze mojego promotora, siedzącego jak król mieczy i patrzącego na mnie gniewnym wzrokiem... :omg::omg::omg::omg:

Wg kart on mnie chyba przyciśnie i to zrobie... Promotor mnie popcha w 3 kijach i zacznę pisac...ja to rycerzyk kijów

Stresuje się jak pryszczaty gimbus przed pierwszą randką :omg::omg::omg::wow2::wow2::wow2:

hahahahah, patrzcie:

jaki jest mój stosunek do pracy mgr? (pytanie nie do interpretacji, bardziej jako ciekawostka xD)

4 miecze, 5 mieczy, 9 kielichów

Boże dokładnie...dokładnie.... :D :D :D :D :D Dziwi mnie tylko,że żaden rycerz mieczy, ani 8.9.10 mieczy się nie pokazała... choć tu 5 mieczy jest bardzo wymowne xD

Edited by Arcan

• Ekspert

Chyba Cię opitoli i ruszysz mega z kopyta :D

No nie chce Ci się, jak cholerka. A swoją drogą, to większości się nie chce. Dasz radę :D. Trzymam kciuki :)

Caitriona, to nawet nie kwestia tego,że mi się nie chce, ale w ogóle nie wiem jak się za to zabrać!

Minimum 60 stron!!!!

Po co w ogóle jakaś praca mgr? Kto to wymyślił?