Skocz do zawartości

Przez pracę mgr jestem w 8 mieczach!


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Hańba mi i wstyd. W środę mam przeczytać przed promotorem wstęp i I rozdział , a siedzę przed kompem, patrze się jak debil w tekst i nie wiem w ogóle co zrobić... Już jestem zestresowana... Już z 8 mieczy, przechodze w 9.... Wszystko co napisałam pasuje do siebie jak pięść do nosa, w ogóle nie mogę tego ogarnąć, a i napisałam jakoś to niegodnie....Mam do końca marca oddać CAŁOŚĆ PRACY!

 

Jak będzie przebiegało moje pisanie mgr?

 

Król mieczy, 3 kije, rycerz kijów

 

o mój Boże... już widze mojego promotora, siedzącego jak król mieczy i patrzącego na mnie gniewnym wzrokiem... :omg::omg::omg::omg:

Wg kart on mnie chyba przyciśnie i to zrobie... Promotor mnie popcha w 3 kijach i zacznę pisac...ja to rycerzyk kijów

 

Stresuje się jak pryszczaty gimbus przed pierwszą randką :omg::omg::omg::wow2::wow2::wow2:

 

hahahahah, patrzcie:

jaki jest mój stosunek do pracy mgr? (pytanie nie do interpretacji, bardziej jako ciekawostka xD)

 

4 miecze, 5 mieczy, 9 kielichów

 

Boże dokładnie...dokładnie.... :D :D :D :D :D Dziwi mnie tylko,że żaden rycerz mieczy, ani 8.9.10 mieczy się nie pokazała... choć tu 5 mieczy jest bardzo wymowne xD

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza

Caitriona, to nawet nie kwestia tego,że mi się nie chce, ale w ogóle nie wiem jak się za to zabrać!

Minimum 60 stron!!!!

 

Po co w ogóle jakaś praca mgr? Kto to wymyślił?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...