Jump to content

Ksiądz - msza za zmarłe nowowrodki - prośba o interpretacje


agusia5999
 Share

Recommended Posts

Witam,

Miała dziwny sen. Otóż śniło mi si, że chodziłąm po moim nowym domu i oglądałam pęknięcia na suficie, z których sączyła się woda. Nagle znalazłam się w kościele, gdzie stał laptop i ja wzięłam go i zaczęłam szukać co oznaczają te pękniecia i jak sie ich pozbyc. Ludzie (sporo koleżanek z podstawówki) byli juz w kościele. Nagle koleżanka powiedział do mnie, żebym odłozyła laptopa bo ksiądz idzie. To odłozyłąm i jak odchodziłam do ławki ksiądz normalnie zbudowany uśmiechnął sie do mnie i poszedł odprawiac msze. Zaczał spiewac bez organisty bo niby dlatego, że w Wielkim Poście nie jest puszczana melodia. Zaczał mówic, ze msza za nowo zmarłe malutkie dzieci i zaczeły podchodzic matki, rodzice takich dzieci. Dośc duzo takich osób było. Przy ołtarzu siedziałą tylko jedna para, którzy powiedzieli ze ich syn (Olaf lub Olivier) jest w stanie krtytycznym i tez umiera. Ksiądz przytulał, pocieszał te osoby i ta dziewczyne z tej pary. Bardzo płakała, widziałam dość wyraźnie jej łzy. Dalszej czesci mszy nie widziałam lub nie pamietam. Widziała juz ludzi wychodzacych z koscioła i odjezdzalismy samochodami. Kosciół taki sam jak w mojej parafii i wogóle otoczenie tez. Prosze o interpretacje, gdyz duzo mi ona powie, bo coś sie dzieje w moim zyciu.

Link to comment
Share on other sites

To dobrze.

W twoim śnie jest kilka symboli powiązanych ze sobą cieknąca woda i łzy tej kobiety. Oba te symbole świadczą o problemach z energią i w pozostałych symbolach należy szukać co powoduje że ta energia z "ciebie wycieka".

Zaczynając od początku dom to twoje wnętrze w pojęciu symboli sufit to coś co można by nazwać planami, nadziejami jak widać jest popękany co świadczy o tym ze coś poszło nie tak i nie ułożyło się po twojej myśli a przyczyną są sprawy urzędowe - sądowe które to symbolizuje kościół i ksiądz - w snach jest symbolem osoby urzędowej lub mundurowej. To że w kościele są twoje koleżanki ze szkoły to symbolizuje ze sprawa będzie dotyczyć lub już dotyczy twojego najbliższego otoczenia lub osób w twoim wieku.

Kilaka wskazówek naprowadzających czego może sen dotyczyć:

1) małe dzieci - czyli sprawa ma swój początek kilka miesięcy temu a to że nie żyją to symbol ze twoim zdaniem sprawa już była zakończona.

2) korzystanie z laptopa - to symbol wiadomości która przychodzi dość szybko - w niedługim okresie czasu albo już przyszła

3) ludzie wychodzący z kościoła i odjeżdżający samochodami - sprawa lub sprawy zakończą się tak samo szybko jak się zaczęły.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o energie to tak, gdzies uchodzi ale sprawy urzędowe, sądowe raczej są były i będą w porządku. Przynajmniej mi sie tak wydaje. Problem rodzinny, w najbliższym otoczeniu jest. Chodzi o traktowanie mnie i męża przez część rodziny i znajomych jak gorszych, bo się dorabiamy własnego gniazda. Pewnie z zazdrości. A ostatnio zawiodłąm się na osobie, której ufałam i która wydawała mi się inna od całej reszty zawistnych ludzi i nie wiem co mam z tym dalej zrobić. Wiec moze ten sen bardziej w tą stronę chciał mnie nakierować tylko jak?

Link to comment
Share on other sites

To sprawa wody się wyjaśniła - to energia która ucieka ci przez plotki.

Co spraw urzędowych to może być osoba pracująca w urzędzie lub pracująca w mundurze ( to właśnie w snach symbolizuje sutanna) dodatkowo podpowiedzią może być odprawianie mszy to tak jakby ktoś "pracował głosem" np.: nauczyciel, nauczycielka jak na dzisiaj nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Pana ale zapomniałam, że miałam sprawę w banku i czekałam na rozstrzygnięcie. Ale zakończyła się dużym pozytywnym zaskoczeniem dla mnie i szybkością. A swój początek miała gdy się urodziłam. Nie sądziłam, że ten sen był do tego, a śnił mi sie akurat wtedy co sie okazało, że jest wszystko w porządku. Dziekuję za interpretację

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...