Jump to content

Lato, festiwal, targ, kamienie szlachetne

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim :)

Śniło mi się wczoraj, że było lato, cudowna pogoda, pojechałam na letni festiwal muzyczny, na który jeżdżę co roku, świetna atmosfera, znajomi itp :)

Tym razem było trochę inaczej, bo niestety nie mogłam być na całym festiwalu, który trwa kilka dni, a tylko jeden pierwszy dzień i oprócz tego nie byłam zwykłym uczestnikiem, ale miałam swoje stanowisko na takim jakby targowisku festiwalowym, gdzie ludzie rozkładają się z rękodziełem itp. Sprzedawała różnego rodzaju kamienie szlachetne w różnej formie, głównie jako wisiorki itp, piękne kolorowe, błyszczące kamienie :) Najbardziej zapadł mi w pamięć taki wisiorek z mocno czerwonego, jasnego kamienia z domieszką białych kryształków (osobiście jestem trochę kolekcjonerem kamieni i mam ich sporo w domu). Niestety zainteresowanie było małe, ale nie żałowałam, starałam się nawiązać nowe, dobre relacje z osobami ze stoisk obok :)

Było mi jednak bardzo smutno, że nie mogłam na festiwalu zostać dłużej, zbliżającego wieczoru mialam poczucie, że ani się nie pobawiłam na festiwalu ani nic nie sprzedałam, ale ceniłam sobie samą imprezę, ludzi itp.

Czekam na wasze pomysły :) Pozdrawiam :)