Jump to content

ogromna prosba o przeslanie anielskie

runoutofbreath
 Share

Recommended Posts

Witam,

bardzo prosilabym o przeslanie anielskie na najblizszy okres (wiosenno-letni). Z góry serdecznie dziękuję.

Anna Zuzanna: 10.08.1995

Pozdrawiam

Będą pewne wichry w obrębie przyjaźń - relacje damsko męskie (karta Romantyczne uniesienia oraz Przyjaźń). Myślę, że możesz zakochać się w kimś ze swoich przyjaciół na przykład. Lub ktoś z Twoich przyjaciół w Tobie. Ale powinnaś uważać na swoje Intencje. Nie myl miłości z przyjaźnią, bo możesz komuś złamać serce. Potrzebujesz komuś lub sobie przebaczyć (karta Przebaczenie) dla Uzdrowienia. Pozwól sytuacji rozwijać się naturalnie, nie kontrolować jej nadmiernie, może będzie potrzeba odsunięcia się (Poddanie się i uwolnienie, Zaufanie).

Uzdrawianie z Aniołami Doreen Virtue.

Będą pewne wichry w obrębie przyjaźń - relacje damsko męskie (karta Romantyczne uniesienia oraz Przyjaźń). Myślę, że możesz zakochać się w kimś ze swoich przyjaciół na przykład. Lub ktoś z Twoich przyjaciół w Tobie. Ale powinnaś uważać na swoje Intencje. Nie myl miłości z przyjaźnią, bo możesz komuś złamać serce. Potrzebujesz komuś lub sobie przebaczyć (karta Przebaczenie) dla Uzdrowienia. Pozwól sytuacji rozwijać się naturalnie, nie kontrolować jej nadmiernie, może będzie potrzeba odsunięcia się (Poddanie się i uwolnienie, Zaufanie).

Uzdrawianie z Aniołami Doreen Virtue.

Ja raczej w nikim ze swoich przyjaciol sie nie zakocham, bo jestem obecnie w relacji, chyba że nie przetrwa ona próby czasu.. Czy potrzebuje przebaczyc? Nieustannie przebaczam i szczerze mowiac mam tego dosc..zrobilam sie bardziej ostra. Bardzo dziękuję za przesłanie :*