Jump to content

Co bylo przyczyna awarii

exclusive
 Share

Recommended Posts

Wczoraj na teasie 500 km nastapila awaria samochodu. Nic sie nie stalo, ale samochod mi stanal, wlaczyla sie kontrolka i nie moglam go zapalic. Bo 5 minutach odpalil mi samochod i wiecej ten blad nie wyskaczyl. Wymieniany byl filtr paliwa, przeplywomierz.

Uklad prosty 3 karty.

Co bylo przyczyna awarii?

2 denary, 9 buław, 5 pucharow

No i cos jest zwiazane z przeplywe i odplywem, cos z plynem. Cos jeat zatkane, zakorkowane. Moze filtr powietrza ktory sobie z czyma nie poradzil. Przytkalo cos sie i odblokowalo.

Moze macie jakis pomysl?

Prosze o pomoc

Nie mam prawa jazdy i nie znam się na samochodach - więc macam tu "na ślepo", ale... denary mówią o zmianie - więc prawdopodobnie awaria wiąże się z jakąś zmianą - np. nastąpiła podczas/z powodu zmiany biegów... czy też np. z powodu zmiany rodzaju paliwa, płynu, który nie jest korzystny dla Twojego samochodu... no nie wiem jakie tam płyny się w samochodzie zmienia ;) ...ogólnie rzecz biorąc pomyśl co ostatnio zmieniałaś w samochodzie, może to być np. coś w układzie elektronicznym, co nie do końca jest kompatybilne z tym samochodem... 9 buław to dosłownie karta wyhamowania, "stanięcia okoniem", zatrzymania energii - samochód źle zareagował na tę zmianę i się zbuntował. 5 kielichów na końcu może oznaczać, że samochód wprawdzie działa, jeździ, jednak nadal istnieje jakiś czynnik, który ma na niego zły wpływ... coś tam nie do końca dobrze działa na samochód i nie jest on "szczęśliwy" ;) ...5 kielichów mówi o brakach, "niepełności"...