Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie moich wyliczeń


anavrin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy jest tu ktoś, kto sprawdzi moje wyliczenia? Dla daty 11-05-1994.

 

Cykl I: 5

I okres przejściowy: 1.1.2019 - 11.9.2022

Cykl II: 2/11

II okres przejściowy: 11.1.2051 - 1.1.2055

Cykl III: 5/23

 

Warunki I: 7/16

Warunki II: 7/16,25,34 (te liczyłam jako sumę dnia i roku urodzenia)

Warunki III: 5/14,23,32,41,50 (te liczyłam jako sumę Warunków I i Warunków II)

Warunki IV: 1/10,28 (te liczyłam jako sumę miesiąca i roku urodzenia)

 

Wyzwania I: 3, (6)

Wyzwania II: 3, (6,12,21 - nie jestem pewna czy uwzględniać tylko wibrację podstawową czy wynik z odejmowania podliczb też)

Wyzwania III: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Piramidka jest O.K.

 

Bufor II (okres przejściowy II) wyszedł w programie: 01.01.2046 - 11.01.2051, więc sprawdź to jeszcze raz.

 

Co do piramidki - ją liczy się z liczb zredukowanych - to jest podstawa, sedno interpretacji.

Następnie można policzyć z całości i jest to dodatkowa informacja, ubarwienie, doprecyzowanie informacji podstawowej. W klasyce tego nie ma, twórcy metody wyszli z założenia, że wystarczy tylko redukcja.

Ja przychylam się do opcji liczenia dodatkowego, bo z doświadczenia (nie tylko mojego) wynika, że wnioski rzeczywiście są bardziej precyzyjne przy uwzględnieniu "tła" z liczb niezredukowanych.

Jest to istotne o tyle, że - tak jak u Ciebie - w PZ I jest liczba 7 ale jej tłem jest liczba 16 - karmiczna, której nie widać przy liczeniu podstawowym.

W PZ II w podstawie również jest liczba 7 ale jej tłem jest liczba 34.

A w III PZ pojawia się liczba karmiczna 14, której nie ma przy liczeniu z całości - ona jest oczywiście najważniejsza, ale do niej dochodzi owo tło w postaci liczby 50.

IV PZ to liczba 1 powstała z 10, jednak istotniejszym jej tłem jest liczba 28.

W wyzwaniach można robić tak samo. To może sporo wyjaśnić, w sumie byłam zaskoczona, jak to fajnie chodzi. Ważne też jest, czy liczby "tła" pokrywają się z liczbami powstałymi z podstaw, u mnie np. pierwsze wyzwanie pokryło się i... dzięki temu wiele zrozumiałam, więcej niż by to wynikało z samej piramidki podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :) Zaraz jeszcze raz przeliczę Bufor II. Z jakiego programu korzystasz?

 

Nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym 'pokrywaniem się' liczb:

Ważne też jest, czy liczby "tła" pokrywają się z liczbami powstałymi z podstaw, u mnie np. pierwsze wyzwanie pokryło się i... dzięki temu wiele zrozumiałam, więcej niż by to wynikało z samej piramidki podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Korzystam z Astrologa; w pakiecie, oprócz wyliczeń astrologicznych, są podstawowe numerologiczne. I właściwie nie korzystam z nich, bo wolę sama rysować piramidki i wykresy, ale przy liczeniu buforów przydaje się. Sprawdzałam oczywiście, czy program je prawidłowo wylicza - jest O.K, na razie mnie nie zawiódł.

 

Co do "pokrywania się liczb": na przykład w wyzwaniach wyprowadzonych ze zredukowanych masz, powiedzmy, w którymś liczbę 3 i jeśli w tym miejscu powtórzy się ta liczba z liczb nie zredukowanych - to jest to owo "pokrycie".

Ale o ile PZ liczone z liczb zredukowanych i niezredukowanych są zawsze takie same, to te na dole już nie, czasem tylko trafi się taka sama.

Nie chcę tworzyć nowych teorii, więc mówię, że dla mnie jest to w fazie eksperymentu i jeśli chodzi o mnie - dało mi naprawdę dużo do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, zwrócę na to uwagę.

 

Co do II Okresu Przejściowego: 11.01.2051 zgadza się z zarówno w programie jak i w moich wyliczeniach. Jest to 6 rok osobisty. Ja dodałam 4 lata (aby uzyskać najbliższy 1RO), program odjął 5 lat. No i jak tu liczyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To jeszcze można inaczej: jak masz pierwszy wyliczony, to dodajesz do pierwszej daty stałej 28 lat i 4 miesiące, liczysz na piechotę i już widzisz w zarysie czy się plus minus zgadza data stała.

Gdzieś musi być błąd, nie twierdzę, że program jest idealny, wystarczy, że programiście obsunął się palec ;)

 

A że leniwa jestem to nie chce mi się liczyć na piechotę. Ale z ciekawości samej być może się skuszę, i tak będę liczyć podatki, to przy okazji i to prześwietlę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anavrin, policzyłam to na piechotę i wyszło mi tak samo: 01.01.2046 - 11.01.2051

 

Ale: zagwózdka może być w programach, tzn. mój może obliczać według klasycznej metody, czyli uwzględniając rok osobisty nie z całego roku bieżącego, tylko jak należy (w tej metodzie) od urodzin do urodzin.

Twój program może brać sam rok pod uwagę i wtedy faktycznie w nim wyjdzie 2051 jako RO 6, a u mnie rok 2051 jako RO 5, dlatego, że data stała wypadła 11 stycznia 2051 a więc przed urodzinami, a więc jest to jeszcze RO nr. 5.

Natomiast ta pierwsza data stała to 11 września 2022 czyli jest po urodzinach i to jest rok RO nr. 4.

 

Myślę, że tak właśnie widzi to ten mój program i stąd jest różnica.

A jakiego programu użyłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Właśnie o to chodzi - nie wzięłam pod uwagę, że styczeń jest przed urodzinami. Liczyłam według instrukcji w kursie z tego forum (kurs Izis). Pewnie coś przeoczyłam. Poza tym w którymś momencie wyliczenia się tam bardzo mieszają i piramidka jest budowana inaczej. Ale podstawy ogarnęłam ;)

 

Dzięki za zgłębienie tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...