Skocz do zawartości

Biała świeca, biały płomień...


viva201

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny proszę o interpretację mojego snu. Pewnie będzie to znów jeden z tych trudnych i symbolicznych ale cóż... Śniło mi się że weszłam do kuchni, gdzie były poprzewracane meble, najbardziej widoczny był piec gazowy z otwartym piekarnikiem. Stół był jedynym meblem, który stał. Nad tym piecem a pod stołem lewitowała biała, wąska świeca nad którą unosił się biały płomień, był oddzielony od knota. Przeszłam do salonu, gdzie na łóżku leżał mój partner z ręką zwieszoną z łóżka, twarzą skierowaną w dół. Moje odczucie było takie że nie żyje. Pierwszy raz w życiu obudziłam się z krzykiem. Proszę, zinterpretujcie mi ten sen bo bardzo mnie rozstroił. Wciąż o nim myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pytanie zadałem bo nie do końca wiedziałem kogo może dotyczyć ten sen czy ciebie czy męża ale po twojej reakcji uważam że chodzi o niego.

Kuchnia to miejsce gdzie przyrządzamy posiłki czyli dostarczamy energie dal naszego organizmu gdy tak jak w twoim snie panuje w niej bałagan to może symbolizować ze są jakieś problemy z energią i zdrowiem wynikające ze sposobu odżywiania lub z przyswajania mikro elementów.

zastanawiał mnie symbol otwartego piekarnika i nie bardzo wiedziałem jak do niego podejść ale tutaj pomysł mi nasunęła paląca się świeca moim zdaniem to może być symbol problemów z żołądkiem np: owrzodzenie, refluks czy też problem zgagi coś co daje odczucie pieczenia w przełyku.

Symbolem śmierci męża bym się raczej nie przejmował bo to miało cię po prostu nakierować o kogo chodzi lub w najgorszym przypadku wskazać że dotychczasowe środki nie przynoszą rezultatu i należy coś zmienić.

Pozdrawiam:

Sławomir

Tak moim zdaniem wygląda znaczenie tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...