Jump to content

Biała świeca, biały płomień...


viva201
 Share

Recommended Posts

Po raz kolejny proszę o interpretację mojego snu. Pewnie będzie to znów jeden z tych trudnych i symbolicznych ale cóż... Śniło mi się że weszłam do kuchni, gdzie były poprzewracane meble, najbardziej widoczny był piec gazowy z otwartym piekarnikiem. Stół był jedynym meblem, który stał. Nad tym piecem a pod stołem lewitowała biała, wąska świeca nad którą unosił się biały płomień, był oddzielony od knota. Przeszłam do salonu, gdzie na łóżku leżał mój partner z ręką zwieszoną z łóżka, twarzą skierowaną w dół. Moje odczucie było takie że nie żyje. Pierwszy raz w życiu obudziłam się z krzykiem. Proszę, zinterpretujcie mi ten sen bo bardzo mnie rozstroił. Wciąż o nim myślę.

Link to comment
Share on other sites

Przeraziło mnie to że nie żyje. O czym pomyślałam? Chciałam uciec ale mój partner mnie przytulił. Proszę zinterpretujcie mi to.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Pytanie zadałem bo nie do końca wiedziałem kogo może dotyczyć ten sen czy ciebie czy męża ale po twojej reakcji uważam że chodzi o niego.

Kuchnia to miejsce gdzie przyrządzamy posiłki czyli dostarczamy energie dal naszego organizmu gdy tak jak w twoim snie panuje w niej bałagan to może symbolizować ze są jakieś problemy z energią i zdrowiem wynikające ze sposobu odżywiania lub z przyswajania mikro elementów.

zastanawiał mnie symbol otwartego piekarnika i nie bardzo wiedziałem jak do niego podejść ale tutaj pomysł mi nasunęła paląca się świeca moim zdaniem to może być symbol problemów z żołądkiem np: owrzodzenie, refluks czy też problem zgagi coś co daje odczucie pieczenia w przełyku.

Symbolem śmierci męża bym się raczej nie przejmował bo to miało cię po prostu nakierować o kogo chodzi lub w najgorszym przypadku wskazać że dotychczasowe środki nie przynoszą rezultatu i należy coś zmienić.

Pozdrawiam:

Sławomir

Tak moim zdaniem wygląda znaczenie tego snu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...