Jump to content

Mieszkanie

JagodowaTruskawka
 Share

Recommended Posts

Byliśmy oglądać, jedno sie bardzo bardzo nam spodobalo.

Jak zrealizuje się moje oczekanie ze B kupi mieszkanie: 3 mieczy, as mieczy, koło - nie kupi, bardzo mnie to zaboli, ktoś nam je zawinie sprzed nosa albo zrezygnujemy bo dowiemy sie czegos

• Maestro

Tego konkretnego nie kupi, coś nie będzie mu pasowało, ja myślę, ze za jakiś czas coś Wam się nieoczekiwanie trafi.

Tego które oglądacie nie kupi.3 mieczy/as mieczy- będzie się zastanawiał długo, jakby coś mu nie pasowało-jakby doszukiwal sie jakiejs wady.Ew.szacowal czy go stac( as mieczy_koło-dlugie oczekiwanie na ew.decyzję kredytowa, coś nie zgadza się w dokumentach)koło-niestety nic z tego

Podejdzie do sprawy kupna tego mieszkania czysto racjonalnie i po przemyśleniu zrezygnuje z kupna. Jeśli mu się dotychczas podobało to z jakiś względów przestanie robić na nim takie wrażenie.

Nie kupi...ale to mieszkanie chyba nie da mu spokoju, w Kole widziałabym zmiane podejscia do owego mieszkania, albo zdaje sie na los :) Pozdrawiam.

• 2 weeks later...
Guest Euterpe

Jak zrealizuje się moje oczekanie ze B kupi mieszkanie: 3 mieczy, as mieczy, koło

zrealizuje się w dość przykry sposób

karty z kupnem czy spełnieniem/zadowoleniem raczej nie mają wiele wspólnego

widać też siłę logiki, a ona powie, że lepiej poczekać na lepszą okazję (Koło)

Jak zrealizuje się moje oczekanie ze B kupi mieszkanie: 3 mieczy, as mieczy, koło - nie kupi, bardzo mnie to zaboli, ktoś nam je zawinie sprzed nosa albo zrezygnujemy bo dowiemy sie czegos

nie kupi tego mieszkania, pojawi się jakas informacja może o innym mieszkaniu z lepszymi warunkami i zrezygnuje z tego

• 2 weeks later...

WERIFIKACJA

mieszkanie dzis kupione , podpisal i zaplacil w calosci partner

3 mieczy - nie jestem pewna czy to dobry pomysl, mam kryzys zwiazkowy