Jump to content

samobójstwo, Bóg


poly123
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Bardzo proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że popełniłem samobójstwo i znalazłem się

w szarym pokoju. Po chwili w tym pokoju zjawił się ubrany na biało Bóg i zaczęliśmy rozmawiać, ale nie wiem o czym była rozmowa.

i po tym się obudziłem.

Co to może oznaczać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miałem kiedyś podobny sen w młodym wieku , ale nie pamiętam bym popełniłem samobójstwa i byłem ogółem w niebie (tak mi się wydaję) bo obraz przez cały czas miałem czarny (co dziwne bo nigdy mi się taki sen nie zdarzył) w kółko się modliłem "Aniele Stróżu mój..", aż zacząłem z kimś rozmawiać (przypuszczam że Bóg) i pamiętam że go prosiłem cały czas o kolejną szansę (po obudzeniu nawet nie wiedziałem o jaką szansę mi chodziło to była jedyna rzecz którą zapomniałem..)

 

To było bardzo dawno i mam świadomość że zapamiętałem niemalże całą rozmowę tylko tego najważniejszego całkowicie nie pamiętałem.. To dla mnie było coś innego niż sen, całkowicie się inaczej czułem.. Ogólnie strach że gdzieś wyląduje gdzie bardoz nie chcę (chodź nie miałem żadnej wiedzy o co się tak boję) co mnie do teraz zastanawia co miał oznaczać ten sen. Pewna osobą przed 50tką "znachol" powiedziała, że bardzo możliwe że byłem w zaświatach... jak mu dokładniej wyjaśniłem całą sytuację, ale nie będę się aż tak rozpisywał..

Mogę wspomnieć, że w dzieciństwie miałem wiele problemów psychicznych (miałem chwilami dość życia), przez towarzystwo co myślę że też ma coś na rzeczy i przeróżne przeżycia co wiele się wiążę z owymi tematami.. Czy dostałem szansę i teraz czuję z czasem że coś się naprawia, chodź momentami się gubię.. Miewałem często Deja Vi, czasami krótkotrwałe wizję kilka sec w przód (co często się zdarzały tak samo, lub bardzo w podobny zdarzeniu). THC pomagało mi je częściej wywoływać (przepaliłem swoje i umiem odróżniać MEGA BANIE od takich sytuacji..)

 

Dlaczego piszę do ciebie to jako odpowiedź? Może coś złączy to z twoim przypadkiem, lub ktoś dopiszę coś interesującego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...